Emanet Dizisi Ali Komiser Kim? Gerçek ismi
Emanet Dizisi Ali Komiser Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Ali Komiser Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Ali Komiser Kim? Reel İsmi

Kana 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşan yeni dizi Emanet mevzusu  ve Oyuncu Kadrosu ile merak mevzusu olmaya devam ediyor. Emanet dizisinde Komiser ali isminden sıkça söz ettireceğe benziyor. Emanet dizisi çekimleri hali hazırda Kapadokya’da devam etmektedir.Peki Emanet dizisinde Komiser Ali’ye hayat verecek oyumcu Kim reel ismi nedir.İşte sizler için hazırladığımız yazımızda bunları bulabilirsiniz.
Emanet dizisi Ali Komiser reel ismi Melih Özkaya profesyonel voleybol oyuncusudur. 2018 senesinde Survivor  müsabakasında gönüllüler ekibinde yarışmıştır. 
Melih Özkaya 1988 senesinde İstanbul’da doğmuştur.Çocuk yaşlarından itibaren spora alakası olan oyuncu acemi çalışmaların ardından İstanbul Belediyesinin alt yapısında oynamaya başladı profesyonel spor hayatında 8 sene voleybol oynadı.Sonrasında 2. lig ekiplerinde oynamaya başladı.
Bu ekipler arasında Tokat,Payas Belediye Spor Tofaş, Diyarbakır gibi bir çok ekipte yer almıştır. Daha sonra 2011 senesinde Yer Gök AŞK  dizisinde rol aldıktan sonra oyunculuk eğitimi almaya devam etmiş bu arada sporu hayatından hiç bir zaman çıkartmamıştır. 2018 senesinde Yer GÖK aşk dizisinde rol almıştır. 
Emanet Dizisi Ali Komiser Kim? Gerçek ismiEmanet Dizisi Ali Komiser Kim? Reel İsmi

Emanet Dizisi Komiser Ali rolünü canlandıran Melih Özkaya hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Emanet Dizisi Ziya Kişiliği hakkında ayrıntılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın