Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı

Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı

Emanet Dizisi 1.Bvefat Özeti 

Kanal 7 ekranlarında ilk bvefatı ile ekranlara gelen Emanet dizisi 7 Eylül akşamı  izleyenler ile buluştu. Dizinin ilk bvefatta oyuncular ve kişilikler tanıtıldı. Emanet Dizisi Çocuk Oyuncu Yusuf dizinin ilk dakikalarında amcası ile birlikte ekranlara geldi. Amcası tarafından sert bir şekilde nasihat ve nasihatler verilen ufak Yusuf fobi dolu gözlerle amcasını dinledi. Emanet Seher ise hasta babasına Gaziantep yöresine ait yemekler yapmaktaydı.

Emanet Dizisi 2.Bölüm FragmanıEmanet Dizisi 1.Bvefat Özeti 2.Bvefat Fragmanı

Seher’in babası masadaki tüm yemekleri beğenirken baklava tatlısını görünce masadan kaldırmasını ister. Seher’in ablasının en sevdiği tatlı olan Baklavayı masada görmeye tahammül edemeyen Seher’in babası gerçeğinde kızının 6 yıldır gelmemesine oldukça üzülmektedir. Seher’in ablasının Kırımlılara gelin olmasına babası oldukça içerlemiş ve onu affedememiştir. Seher ise babasına ömür kısa  bu kadar darıllık yetmez mi diyerek ona özleyip özlemediğini sorar. Emanet Seher babasına ayrıca torunun kabahati ne diyerek ablasının babasını çok sevdiğini söyler. 

Emanet Dizisi 2.Bölüm FragmanıEmanet Dizisi 1.Bvefat Özeti 2.Bvefat Fragmanı

Emanet Seher babasına ablasının oğluna Yusuf ismini koyduğunu söyler. Yusuf’un Yengesi Emanet Dizisi İkbal hanım ile birlikte kalmaktadır. Bakıcısı Emanet Dizisi Selma ise ona yemek yedirmek için oldukça zorlanmaktadır. Ufak Yusuf’un annesi hasta bir şekilde uyumaktadır. Annesinin yanına giden  Yusuf çorbasını onun içirmesini istese de annesi yataktan doğrulmayı başaramaz. 

Emanet Dizisi 2.Bölüm FragmanıEmanet Dizisi 1.Bvefat Özeti 2.Bvefat Fragmanı

Emanet Dizisi 1.Bvefat İzleyici Yorumları 

Seher’e gelen bir telefon ile ablasının acı haberini alır. Taksi ile sağlık kurumuna gelen Seher burada Yaman kardeşi ve onun karısını görür. Ablasının ameliyata alındığı sırada onunla kısa bir konuşma yapar. Seher’in ablası ameliyat masasında Yusuf sana emanet diyerek konakta onlara bıraka yavrumu der. Annesinin sağlık kurumuna kaldırıldığından haberi olamayan Ufak Yusuf ise elinde çorba kasesi ile konakta gezer. Sağlık Kurumunda ise Yusuf’un amcası nasıl düştüğünü kavramaya çalışmaktadır. Sağlık Kurumunda Yusuf’un annesinin ameliyattan çıkamadığını hem Seher ve diğerleri öğrenir. Seher ablasının vefat haberi ile sanki devrilir. 

Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti Emanet Dizisi 1.Bvefat Özeti 

Seher’in vefatı sonrası kabirlik sahnesi oldukça süratli geldi. Annesinin can verdiğini ufak Yusuf’a söyleyemeyen aile Yusuf’un hem annesiz hemde babasız kaldığını söylerler. Seher’in ablasının kabri üzerinde gözyaşlarını duramayan babası Kevser’i affettiğini ağlayarak söyler. 
Diğer Yandan Emanet Dizisi Yaman ise adamlarına kabirlik ta mesele çıkıp çıkmadığını sorar. Yaman’ın kabirlikler ile arasının iyi olmadığı da o anda anlaşılır. Yusuf’un babası Yalçın dan sonra ve annesi Kevser’i kaybeden Yusuf ise çaresiz bir şekilde sırçadan amcasını izlemektedir. Yusuf konuta gelen misafirlerin neden geldiğini evin çalışanlarına sorarak annesinin neden hali hazırda sağlık kurumundan gelmediğini sorar. Emanet Dizisi Neslihan kişiliki ise evin çalışanlarından birisi olarak karşımıza çıkar bu esnada. 

emanet 1.bölüm özetemanet 1.bvefat özet

Emanet Dizisi 2.Bvefat Fragmanı

Yaman’ın abisi Ziya ise çiçekleri ile bahçede uğraşmakta ve habire gidiyorlar diyerek tasa yanmaktadır. 
Seher ise babasına Yusuf’un resmini göstererek ablasının Yusuf’u kendisine emanet ettiğini ve onu orada bırakamayacaklarını söyler. Seher’in babası ise onların çocuğu vermeyeceğini söyler. Seher ablamın Emaneti diyerek Yusuf’u alacağını söyler. 
Yusuf ise amcasına annesinin yaptığı kağıt gemiyi göstererek büyüyünce kocaman gemi yapacağını söyler. Amcası Yaman ufak Yusuf’a Aslan Parçası diyerek hitap eder. Amcası Yusuf’a abim yok artık senin yanın benim yanım dese de Yusuf benim yanım annemin yanı der. Yaman Yusuf!a annesinin can verdiğini bu esnada söyleyemez ve geç olduğunu ve uyuması gerektiğini söyler.
Yusuf’un Teyzesi Seher konağa gelerek Yusuf’u görmek istediğini söyler kapıdaki güvenliğe. Ancak güvenlik tarafından bu arz reddedilir. Bu sırada kapıdan araba ile Çıkan İkbal hanımı gören Seher bu gidişatı ona iletir. Emanet Dizisi İkbal hanım Yusuf’un teyzesi Seher’in Yusuf’u görmesine izin eder.
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti Emanet Dizisi 1.Bvefat Özeti 
Yusuf ile Teyzesi Seher’in buluşması dizide sanki duygu dolu anların yaşanmasına sahne olur. Seher Yusuf’u karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamaz. Teyzesi Seher Yusuf’a teyzesi olduğunu söyler. Yusuf dedesinin nerede olduğunu sorar. Ufak Yusuf Dedesine gitmek istediğini söyleyince Seher hanım konak çalışanlarından çocuğun montunu getirmelerini söyler. Çalışanlar ise buna izin vermeyince Seher hanım konak çalışanlarını Yaman bey ile korkutarak Yusuf’u konuttan çıkartmayı başarır.

Bir cevap yazın