Elbet Bir Gün Mehmet'in Kardeşi Serdar Kim?
Elbet Bir Gün Mehmet'in Kardeşi Serdar Kim?

Elbet Bir Gün Mehmet’in Kardeşi Serdar Kim?

Elbet Bir Gün Dizisi Serdar rolünü canlandıran Ulvi  KAHYAOĞLU 25 Mayıs 1995 senesinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. 
Elbet Bir Gün Mehmet'in Kardeşi Serdar Kim?Elbet Bir Gün  Serdar 

Fox ekranlarında ilk bvefatı ile bu akşam ekranlara gelecek olan Elbet Bir Gün Dizisi Mehmet’in kardeş, Serdar Kılıçlı kişiliğini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Elbet Bir Gün Dizisi Serdar Mehmet’in kardeşi ve aynı zamanda onun işletmesinde çalışan birisidir. Fazla derece duygusal olan Serdar abisi Mehmet ile ters karakterdir. Bilgisayar mevzusunda oldukça uzman olan Serdar abisinin gölgesinde kalmıştır. Elbet Bir Gün Serdar’ın Abisi Mehmet hakkında balakalara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Elbet Bir Gün Serdar Kim?

Elbet Bir Gün Dizisi Serdar rolünü canlandıran Ulvi  KAHYAOĞLU 25 Mayıs 1995 senesinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk olarak  Give Me a Lighter isimli sinema filmi ile çıkmıştır. Son olarak İçimde ki Kahraman adlı projede rol alan oyuncu bundan evvel Benim Adım Melek adlı dizide rol almıştır.  Dokuz Eylül Hoş Sanatlar Fakültesi mezunudur. 

Ulvi Kahyaoğlu’nun rol aldığı tiyatro oyunları:

2018 – Diyelim Ki Birlikteyiz

2018 – Can Vermez Ağaç Efsanesi

Elbet Bir Gün Dizisi Serdar kişiliğini canlandıran Ulvi Kahyaoğlu hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Bir cevap yazın