Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay Kim?
Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay Kim?

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay Kim?

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay Kim?Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay 

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay kişiliğini canlandıran Yağmur Özbasması Mermer hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Kısa bir müddet sonra ekranlara gelecek olan Elbet Bir Gün Dizisi Oyuncu Kadrosu ve canlandırdıkları şahsiyetler emin oldu. Bu şahsiyetlerden birisi de Sevilay şahsiyeti oldu.

Elbet Bir Dizisi Sevilay rolünü canlandıran Yağmur Özbasması Mermer Başşehir Ankara’da 14 Temmuz 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Yengeç burcu olan oyuncu eğitimlerini tiyatro üzerine Ankara Üniversitesinde bitirmiştir. 

Şimdilerde Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay kişiliğini canlandıran Yağmur Özbasması Mermer dizi kariyerine Beni Bağışla dizisi ile başlamış ve bu dizide İnci kişiliğini canlandırmıştır. Bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Kanal D ekranlarına yayınlanan Esir adlı dizide rol almıştır. 2018 senesinde Bir Umut Yeter dizisinde  Dilek rolünü oynamıştır. 

Rol Aldığı Diziler:

Bir Umut Yeter Dilek Akar, 2018

Esir Elmas Ünal, 2017

Esirliğim Sensin Perihan, 2017

Babam ve Ailesi 2016

Beni Bağışla 2013-2015

Deniz Yıldızı 2011

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sevilay’ın dizide giydiği kıyafet ve giysiler hakkında yorum alanından suallerinizi bekliyoruz. Elbet Bir Gün Mevsim hakkında ayrıntılar için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın