Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Kim
Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Kim

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Kim

Fox tv nin Elbet Bir Gün dizisinde Şebnem Bozoklu Nesibe rolü ile dizide yer alacaktır. Oyuncu ve canlandıracağı şahsiyet ile dizide giyeceği giysiler ve elbiseler hakkında ayrıntılar haberin devamında…

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Şebnem Bozoklu GiysileriElbet Bir Gün Dizisi Şebnem Bozoklu Giysileri 

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Kim? 

Dizide Nesibe şahsiyeti Cemil Baykan ile evlidir. Mevsim şahsiyetinin annesidir. Cemile Kızı ve eşini terk etmiştir. Kamyon sürücüyü İsmail ile İstanbul iline kaçar.  İsmail ile olan birlikteliğinden Ahmet isminde bir oğlu vardır. 
 
Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Şebnem Bozoklu 25 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Nesibe dizide Feride-Gizem karakterlerinin ablası olarak yer almaktadır. 
Zaferli oyuncu 1996’da Kadıköy Kız Lisesi mezunudur. Lise sonrasında Tiyatro eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesinde bitirmiştir. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezi Oyunculuk Kısmına bitirmiştir. Son olarak Gel Dese Aşk ve İyi Aile Babası isimli dizilerde rol alan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Giysileri 

Elbet Bir Gün dizisinde Şebnem Bozoklu’nun canlandırdığı Nesibe şahsiyetinin dizide giydiği elbiseler, ekipler, kazaklar, tişörtler ve giysilerin marka model ve Fiyatı ile ilgili ayrıntıları burada bulabilirsiniz. 
Elbet Bir Gün Dizisi Şebnem Bozoklu’nun son kısımda taktığı kolye,küpe çanta ve takılar ile kullandığı güneş gözlüğü gibi aksesuarların marka ve Fiyatı hakkında yorumlarınızı yorum alanından yazabilirsiniz. 
Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Ünsal’ın giydiği giysiler hakkında bilgi almak isteyenler iletişimi ziyaret edebilirler. 

Bir cevap yazın