Elbet Bir Gün Dizisi Murat Güven Kim
Elbet Bir Gün Dizisi Murat Güven Kim

Elbet Bir Gün Dizisi Murat Güven Kim

Elbet Bir Gün Murat Güven KimElbet Bir Gün Dizisi Murat Güven Kim

Elbet Bir Gün Dizisi Kayıp Hayatla programının sunucusu Murat Güven kişiliğini canlandıran Kenan Acar hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Fox ekranlarının yeni sezon diziler arasında yer alan Elbet Bir Gün Dizisinde Murat’ın Asistanı Janset hakkında bir evvelki yayınımızda bilgiler vermiştik. Bu yayınımıza ise sizlere Murat Güven kişiliğini tanıtacağız. 

Dizide Murat Güven şahsiyeti Kayıp Hayatlar adlı televizyon programında sunuculuk ve aynı zamanda üretimcilik yapan yakışıklı ve zaferli bir haber sunucusudur. Galibiyeti Elbet Bir Gün Mevsim şahsiyeti ile tanışması ile beraber riske girecektir. 

Elbet Bir Gün Dizisi Murat rolünü canlandıran İzmir şehrinde 6 Mart 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan oyuncu 1,91 metre boyundadır.  Eğitimlerini Firma üzerine İTÜ de bitirmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Amerika’da Stella Adler Oyunculuk Stüdyosunda bitirmiştir. KSK ve Tuborg reklamlarında oynamıştır. 

Şimdilerde Elbet Bir Gün Dizisinde Murat Güven rolünü canlandıran Kenan Acar dizi kariyerine Medcezir adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak Çocuk adlı dizide rol alan oyuncunun oynadığı  dizi ve sinema filmleri ise şunlardır. 

Kenan Acar ’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Çocuk Mehmet TV Dizisi

2018 – Elimi Vazgeçme Kadir TV Dizisi

2017-2018 – Meryem Güçlü TV Dizisi

2017 – Papatya Sinema Filmi

2016 – Cesur Vicdan Ali Ekber TV Dizisi

2015 – Gamsız Hayat Arda TV Dizisi

2014 – Medcezir Murat TV Dizisi

 

Bir cevap yazın