Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Giysileri (Sinem Ünsal)
Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Giysileri (Sinem Ünsal)

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Giysileri (Sinem Ünsal)

Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal dizide evvel Feride kişiliği ile karşımıza çıkacak ardından ad değiştirerek Gizem olacaktır.

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Giysileri Sinem ÜnsalElbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal Giysileri

Sinem Uysal’ın Elbet Bir Gün Dizisinde giydiği elbise ve Giysilerin marka model ve maliyetleri ile oyuncunun kariyeri hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Fox ekranlarında Eylül ortalarında yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşirken dizinin başrollerinde yer alan Sinem Uysal’ın dizide giydiği elbise ve giysiler ise hayranları tarafından merak edilen ayrıntılar olacaktır. 

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Kim? 

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem kişiliği Feride şahsiyetinin dizinin mevzusu gereği adını değiştirmesi ile ortaya çıkacak bir şahsiyettir. Gizem kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Sinem Uysal İzmir şehrinin Foça ilçesinde 1993 senesinde dünyaya gelmiştir.  1.65 cm boyunda olan oyuncu 52 kilogram ağırlığındadır. Baba tarafından Azerbaycanlı olan oyuncunun anne tarafı Çerkez’dir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Kısmı mezunudur. 

Şimdilerde Elbet Bir Gün Dizisinde Feride-Gizem rollerini canlandıracak olan oyuncu bu diziden evvel yeniden Fox ekranlarının beğenilen dizisi Mucize Hekim dizisinde Nazlı rolünü canlandırmıştı. Kızım dizisinde Sevgi Çoban Yıldızı dizisinde ise Güneş rolünü oynamıştır. Dizi kariyerine Siyah Beyaz Aşk dizisi ile başlamıştır. 

Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal Giysileri 

Dizide Sinem Uysal’ın giydiği elbise ve Giysilerin marka model ve maliyetleri ile Sinem Uysal’ın kullandığı çanta ve aksesuarlar hakkında ayrıntıları bu alanda bulabilirsiniz.

Sinem Uysal’ın Elbet Bir Gün Dizisinde taktığı kolye, küpe, bileklik ve takılar hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Elbet Bir Gün Dizisi Cemil hakkında ayrıntılar için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın