Elbet Bir Gün Cemil'in Kardeşi Kamil Kim?
Elbet Bir Gün Cemil'in Kardeşi Kamil Kim?

Elbet Bir Gün Cemil’in Kardeşi Kamil Kim?

Elbet Bir Gün Kamil Kim?Elbet Bir Gün Cemil’in Kardeşi Kamil Kim?

Elbet Bir Gün Dizisi Kamil Kişiliğini Talha Karcı canlandırmaktadır. 

Elbet Bir Gün Dizisi Cemil’in Kardeşi Kâmil Baykan kişiliğini canlandıran Talha Karcı hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İlk bvefatı ile bu akşam Fox ekranlarında yayınlanacak olan elbet Bir Gün Dizisinde Talha Karcı Kamil rolü ile dizide yer alan ad oldu. Kamil dizide Cemil kişiliğinin kardeşidir. Abisi ile aralarında oldukça yaş farkı bulunmaktadır. Kamil abisinin ters kişiliğidir. Abisinin gölgesinden kurtulmak için zaman gözlemektedir. 

Elbet Bir Gün Kamil Kim?

Dizide Kamil kişiliğini canlandıran Talha Karcı 8 Ekim 1993 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Yeni Asır Üniversitesinde bitirmiştir. Nazım Hikmet Yüksekokulu ve Millet eğitim Merkezlerinde  Tiyatro eğitimleri aldı.

Getir ve Migros gibi markaların reklamlarında oynadı. 2018 senesinde Aykut Enişte ve Organize İşler Sazan Helezoniyi adlı filmlerde rol aldı. Çok Hoş Hareketler 2 ’de sahne aldı. Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak kariyerini sürdürüyor.

Aykut Enişte 2 2020

Organize İşler Sazan Helezoniyi 2019

Aykut Enişte 2018

2017 – Nerdesin Birader TV Dizisi

2016 – Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam TV Dizisi

2014 – Analı Oğullu TV Dizisi

Elbet Bir Gün Dizisi Kamil kişiliğine hayat veren Talha Karcı hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna gedik. 

Bir cevap yazın