El Kızı Ezo'nun Annesi Zeliha Kim?
El Kızı Ezo'nun Annesi Zeliha Kim?

El Kızı Ezo’nun Annesi Zeliha Kim?

El Kızı Ezo'nun Annesi Zeliha Kim?El Kızı Ezo’nun Annesi Zeliha Kim? 

El Kızı Dizisi Ezao’nun annesi Zeliha karakterini canlandıran Sedef Avcı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

El Kızı Dizisi Zeliha Kim?

El Kızı Dizisinde Ezo’nun öldü bilenen annesi Zeliha Bozdağlı aslında ölmemiştir. İntihar etti diye bilinse de aslında kocası Resul tarafından kavga esnasında balkondan atılmıştır. 
Resul’un karsısı Zeliha kaynanası Cavidan tarafından yıllar önce bir yurda kapatılmıştır. Bunun sebebi oğlu Resul’u korumaktır. Çünkü Resul’un Zeliha’nın yaşadığını öğrenir ise ona tekrar kötülük yapacağından endişe etmektedir. 
El Kızı Dizisi Zeliha karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Sedef Avcı İstanbul ilinde  22 Ocak 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Kova burcu olan oyuncu  Sedef Avcı, 1,79 metre boyunda, 54 kilo ağırlığındadır. 
Şimdilerde El Kızı Zeliha rolünü canlandıran Sedef Avcı Ekonomi okumuş ve oyunculuk dersleri almıştır. Elite Model Look Türkiye yarışmasında birinciliği vardır. Dizi kariyerine ilk olarak  2007 yılında ilk kez Menekşe ile Halil dizisi ile başlamıştır. 
El Kızı Dizisi Aslı hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın