El Kızı Dizisinde Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları
El Kızı Dizisinde Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları

El Kızı Dizisinde Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları

El Kızı Dizisi MüzikleriEl Kızı Dizisinde Çalan Müzikler 

Fox tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan El Kızı Dizisinde Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İddialı diziler ile yeni sezonda da bir çok projeye imza atan Fox Tv nin yeni dizisi El Kızı ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

El Kızı Dizisi Son Bölümde Çalan Kalbimi Kırıyorlar Anne Şarkısını Derya Bedavacı Seslendiriyor. El Kızı Dizisi Ezo ve Annesinin Kavuşması esnasında çalan şarkının vide klibi aşağıda… 

El Kızı Herkes Yaralı Şarkısı

El Kızı Dizisi 1. Bölümde Çalan  Dinleyiverin Gar Şarkısını Moğallar Seslendirmektedir. 

El Kızı Dizisi Penceresiz Kaldım Anne Şarkısını Ahmet Kaya Seslendirmektedir. 

Dizide çok küçük yaşlarda  öksüz kalan Ezo’nun tıpkı annesi gibi onun kaderini yaşaması ve intikamı konu ediliyor. Ezo’nun acı dolu hayatının anlatılacağı El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu ise oldukça geniş. Duygusal ve acı dolu sahnelerin bol bol olacağı El Kızı dizisinde birbirinden güzel Dizi Şarkıları ve şarkılarının da dizide yer alacağını düşünmekteyiz. 

El Kızı Dizisi Son Bölüm Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları ile Dizinin Jenerik Dizi Müziği ile ilgili ayrıntılar bu bölümde sizlerin beğeninize sunulacaktır. 

Dizide Çalan Müziklerın söz yazarları, şarkıyı seslendirenler, şarkının video kliplerine vipdizi.net farkı ile bu bölümden ulaşabilirsiniz. El Kızı Ezo karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın