El Kızı Dizisi Songül Kim? Songül Giysileri
El Kızı Dizisi Songül Kim? Songül Giysileri

El Kızı Dizisi Songül Kim? Songül Giysileri

El Kızı Dizisi Songül KimEl Kızı Dizisi Songül 

El Kızı Dizisi Songül rolünü canlandıran Gökçe Akyıldız hakkında ayrıntılara ve Dizide Giydiği Kıyafet ve giysilerin marka model ve maliyetlerine haberin devamından erişebilirsiniz.  

Cumartesi akşamlarına renk katan  Fox TV ekranlarının hoşlanılan dizisi Elkızı dizisi son kısma yeni bir oyuncu katılıyor. NTC Medya tarafından hazırlanan Elkızı dizisini 13 Kasımda başka bir deyişle bu akşam yayınlanan 4. Kısımda  Diziye Songül şahsiyeti ile Gökçe Akyıldız dahil oldu.

Elkızı Songül Kim? Hakikat İsmi 

El Kızı Dizisi Songül şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Gökçe Akyıldız Sinop şehrinde 30 Ekim 1992 senesine dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine sinem rolü ile Bir Tutam Baharat adlı dizide başlamıştır. Küskün Çiçekler adlı uzun soluklu dizide Songül rolü ile tanınmıştır. 

el Kızı Songül rolünü canlandıran Gökçe Akyıldız şimdilerde 29 yaşındadır. Akrep Burcu olan oyuncu 1,64 m boyunda 51 kilogram ağırlığındadır. 

El Kızı Songül şahsiyetini canlandıran Gökçe Bahadır’ın el Kızı Dizisi Son Kısımda giydiği giysi ve elbiseler ile takıları, kolyesi, küpesi, kundura ve çantasının marka model ve maliyeti hakkında detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın