El Kızı Dizisi Neşe Kim? Gerçek ismi
El Kızı Dizisi Neşe Kim? Gerçek ismi

El Kızı Dizisi Neşe Kim? Gerçek ismi

El Kızı Dizisi Neşe KiEl Kızı Dizisi Neşe Kim? Hakikat İsmi Giysileri 

El Kızı Dizisi Neşe rolünü canlandıran Beyza Dolu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
NTC Medya tarafından yapılan El Kızı dizisi Fox TV ekranlarında yeni sezonda yayında olacak dizilerden birisidir. Dizide rol alan oyuncular ve canlandıracakları şahsiyetler yavaş yavaş netleşmeye başladı. El Kızı Dizisi Ezo hakkında sizlere daha evvel ayrıntılı balakalar vermiştik. Şimdi el Kızı Dizisi Neşe şahsiyetini tanıyalım..
 

El Kızı Dizisi Neşe Kim?

El Kızı Dizisi Neşe şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Beyza Dolu Samsun şehrinde 2 Şubat 1998 senesinde doğmuştur. Eğitimlerini Samsun Samsun Devlet Tiyatrosu ’nda bitirmiştir. Kamera önü eğitimlerini Fulya Şirin ’den almıştır. Beyza Dolu ’nun resmi instagram hesabına @beyzadoluofficial kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. 
Şimdilerde El Kızı Neşe rolünü canlandıran Beyza Dolu Dizi kariyerine İstanbullu Gelin dizisi ile başlamıştır. 2018 senesinde  Gülperi adlı dizide rol almıştır. El Kızı dizisinden evvel Yasak Elma dizisinde Gonca rolünü canlandırmıştı. Beyza Dolu’nun rol aldığı öteki projeler ise şunlardır.
2021 El Kızı – Neşe
2020 Yasak Elma – Gonca
2019 Kimse Bilmez
2019 Benim Tatlı Yalanım
2019 Arka Sokaklar
2019 Kuzgun – Selçuk ’un Kızı
2018 Küçük Tefek Cinayetler
2018 Gülperi
2017 İstanbullu Gelin
 

El Kızı Dizisi Neşe Giysileri

El Kızı Dizisi  Neşe rolü ile ekranlara gelen hoş oyuncu Beyza Dolu’nun dizide giyeceği giysiler ve elbiseler ise oldukça merak mevzusu olacaktır. 
Beyza Dolu’nun dizide takacağı kolyeler, küpeler, bileklikler, saatler, kullanacağı çantalar ve giyeceği ayakkabıların marka model ve maliyetleri ile alakalı ayrıntıları bu alanda bulabilirsiniz. 
El Kızı Dizisi Neşe rolünü canlandıran Beyza Dolu hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu mevzulu yazımızı okumanızı öneriyoruz. 

Bir cevap yazın