El Kızı Dizisi Harun Karasu Giysileri
El Kızı Dizisi Harun Karasu Giysileri

El Kızı Dizisi Harun Karasu Giysileri

El Kızı Dizisi Harun Kim?El Kızı Dizisi Harun Karasu 

El Kızı Dizisi Harun Karasu kişiliğini canlandıran İsmail Ege Şaşmaz’ın dizide giydiği elbiseler ile kullandığı aksesuarlar ve oyuncu hakkında balakalar dizi haberinin devamında….

fox ekranlarında izleyenler ile buluşması bilave edilen El Kızı Dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bir Evvelki Yazımızda Sizlere El Kızı Ezo Kişiliği hakkında ayrıntılı balakalar vermiştir. 

El Kızı  Dizisinin rejisörlüğünü  Feride Kaytan üstleniyor. Senaryosunda ise Hilal Yıldız imzası olan dizinin çekimlerinin  Muğla ve etrafında yapılacağı varsayım ediliyor. 

El Kızı Dizisi Harun Karasu Kim?

El Kızı Dizisi Harun Karasu rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi İsmail Ege Şaşmaz Manisa şehrinde 25 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve dizi film oyuncusudur. 

İsmail ege Şaşmaz Kariyerine Güneşi Bilavelerken adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştır. @ismailegesasmaz kullanıcı ismi ile sosyal medya hesabı bulunmaktadır.  Hande Ünal ile konutludur. 

El Kızı Dizisi Harun İsmail Ege Şaşmaz Giysileri  

El Kızı dizisi Harun kişiliğini canlandıran  İsmail Ege Şaşmaz’ın El Kızı Son Bvefatta giydiği elbiseler, ekip elbiseler, montlar ve ceketler ile ayakkabılarının marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntıları bu bvefatta bulabilirsiniz. El Kızı Harun’un saati, güneş gözlüğü ve öbür aksesuarları da bu alanda yer alacaktır. 

Bir cevap yazın