El Kızı Dizisi Ezo Kim? Gerçek ismi
El Kızı Dizisi Ezo Kim? Gerçek ismi

El Kızı Dizisi Ezo Kim? Gerçek ismi

El Kızı Dizisi Ezo şahsiyetini Sevda Erginci’nin canlandıracağı ve dizinin kadın başrol oyuncusu olacağı varsayım ediliyor. 

El Kızı Dizisi Ezo Kim? Gerçek ismi

FOX ekranlarında yeni sezonda yayınlanması bilave edilen ve NTC Medya imzası taşıyacak olan yeni dizisi El Kızı’nın başrol oyuncusu Sevda Erginci hakkında ayrıntılar haberin devamında…

El Kızı dizisinin rejisör koltuğunda  Feride Kaytan yer alacak. Dizinin çekimlerinin bayram sonrasında Muğla ve etrafında başlanması bilave ediliyor. El Kızı dizisinin senaryosunda Hilal Yıldız imzası yer alıyor. El Kızı Dizisi  Ezo ufak yaşlarda yetim kalan bir kızın öyküsünü televizyona taşıyacak. 

El Kızı Dizisi Ezo Hakikat İsmi 

El Kızı Dizisi Ezo şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Sevda Erginci İstanbul 1993 doğumludur. Terazi Burcu olan oyuncu 1.65 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. 

Sevda Erginci dizi kariyerine 2012 senesinde canlandırdığı Ayşe rolü ile Koyu Kırmızı adlı dizi ile başlamıştır. Aynı sene Veda adlı dizide rol alan oyuncu 2018 senesinde Yasak Elma dizisinde Zeynep şahsiyetini canlandırmıştır. Şimdilerde El Kızı Dizisi Ezo şahsiyetine hayat verecek Sevda Erginci’nin rol aldığı öteki dizi ve filmler ise şunlardır. 

Sevda Erginci’nin rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Sevgili Geçmiş 

2018 – Yasak Elma 

2017 – Ver Elini Aşk 

2016 – Hayat Bazen Tatlıdır 

2015 – Uzaklarda Arama 

2013 – 2014 – Karagül 

2012 – Veda Lamia 

2012 – Koyu Kırmızı 

El Kızı Dizisi Ezo Giysileri

El Kızı Dizisi Ezo Son Bvefat Elbiseleri 

El Kızı Dizisinde Ezo rolü ile ekranlara gelen Sevda Erginci’nin El Kızı Dizisi son bvefatta giydiği elbise ve elbiseler, kullandığı çanta ve aksesuarlar, takıları ve kombinelerinin marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntılar da dizi hayranlarının merak ettiği mevzular arasında yer almaktadır.

El Kızı Dizisi Ezo Elbise ve Elbiseleri hakkında merak ettiğiniz mevzuları yorum alanından  sorabilirsiniz. Sevda Erginci’yi ‘sevdaerginci’ kullanıcı ismi ile instagramda bulabilirsiniz. 

El Kızı Dizisi Harun kişiliği hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın