El Kızı Dizisi Aslı Yaman Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor.
El Kızı Dizisi Aslı Yaman Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor.

El Kızı Dizisi Aslı Yaman Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor.

El Kızı Dizisi Aslı Yaman

El Kızı Dizisi Aslı Yaman rolünü canlandıran Pelinsu Çileli hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz…
El Kızı Harun’un Saklı Aşkı Aslı Kim?
El Kızı dizisinde Aslı Yaman kişiliği dizinin ana kişiliği olan Harun ’un saklı aşkıdır.  Kimsenin bilmediği saklı bir aşktır bu. Kocası mapusta ve oldukça belalı bir adamdır. 

El Kızı Dizisi Aslı Kim?

Dizide Aslı şahsiyetine hayat veren oyuncunun reel ismi  Pelinsu Çileli İzmir şehrinde 1997 senesinde dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi mezunudur. Tiyatro eğitimlerini Haldun Dormen ve Göksel Kortay Sahne Tozu Tiyatrosu ’nda bitirmiştir. 
Dizi kariyerine Ağlama Anne adlı dizisi ile başlamıştır. Sn olarak beğenilen yaz dizisi İsme Masalında oynamıştır.  Oyuncunun resmi ınstagram hesabına  @pelinsucileli kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. 
 
Pelinsu Çileli Yer Aldığı Diziler
2018 – 2019 Ağlama Anne 
2021 İsme Masalı 
2021 El Kızı 
 
El Kızı Dizisi Aslı – Pelinsu Çileli Giysileri
El Kızı dizisinde rol alan Pelinsu Çileli’nin dizinin son bvefatlarında giydiği elbiseler, etekler, ceketler, ekipler,  pantolonlar, kazaklar, ayakkabıların marka model ve maliyet balakaları hakkında bu bvefattan ayrıntılı balakalara ulaşabilirsiniz. 
El Kızı dizisi Aslı rolünü canlandıran Pelinsu Çileli hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. El Kızı Dizisi Seher hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın