El Kızı Dizisi Ali Kim? Ekremin Torunu
El Kızı Dizisi Ali Kim? Ekremin Torunu

El Kızı Dizisi Ali Kim? Ekremin Torunu

El Kızı Dizisi Ali Kim? Ekremin TorunuEl Kızı EkreminTorunu Ali Kim? 

Fox tv ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yer alan El Kızı Dizisinde Ezo’ya aşık olan Ekrem’in torunu Al DEMİR karakteri ve bu karakteri canlandıran Münir Can Cindorum hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

El Kızı Dizisi Ali Kim? 

Dizide Ekremin torunu olurak yer alan Ali Demir aynı zamanda şirketin de ortaklarından birisidir. Ezo’nun dedesi ile Ali’nin dedesi çok eski dosttur.
Ali ve Ezo’nun çocuklukları birlikte geçmiş ve beraber büyümüşlerdir. Ali zaman ilerledikçe ona karşı olan hisleri de arkadaşlığın ötesine geçirmiş ve duyguları değişmiştir. 
Ali’nin bu duyguları tek taraflıdır. Ezo onu halen bir arkadaş ve dost gibi görmektedir. 
El Kızı Ali karakteri mert ve sözünün eri bir karakterdir. Ezo’yu zaman zaman kıskandığında biraz hırçınlaşmaktadır. Onu kazanmak için çok uğraşsada ısrarları EzoX’yu ondan iyice uzaklaştıracaktır

El Kızı Ali Gerçek ismi Nedir? 

Dizide Ali DEMİR karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Münir Can CİNDORUK’tur. Adana ilinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. 
Tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk’un kardeşidir. 
Şimdilerde El Kızı dizisinde Ali DEmir karakterini canlandırmaya hazırlanan Münir Can Cindoruk dizi kariyerine 2011 yılında Kolej Günlüğü isimli dizi ile başlamıştır.
Aynı yıl İnsan Aldandı dizisinde rol alan oyuncu bir yıl sonra Babalar ve Evlatlar isimli dizide rol almıştır. Not Defteri ve son olarak Dayan Yüreğim isimli dizelerde oynamıştır.
El Kızı dizisi Ali karakterini canlandıran oyuncu Münir Can CİNDORUK hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. El Kızı Dizisi Aslı hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın