Dünya Hali Dizisi Sinan Kim?
Dünya Hali Dizisi Sinan Kim?

Dünya Hali Dizisi Sinan Kim?

Dünya Hali Dizisi Sinan Kim?

Dünya Hali dizisi Sinan rolünü canlandıran Caner Şahin hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Trt ekranlarında kısa bir süre sonra ekranlara gelmesi beklenen yeni dizisi Dünya Hali dizisinde başrol oynayan Caner Şahin dizide Sinan karakteri ile ekranlara gelecek. 

Trt’nin yeni dizisi Dünya Hali geniş oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu yazımızda sizlere Dünya Hali Dizisinde rol alan başrol oyuncusu Caner Şahin hakkında bilgiler vereceğiz. 

Dünya Hali Sinan Kim? Nasıl Bir Karakter

Dünya Hali dizisi Sinan dizide dedesinin vasiyetini yerine getirmeye çalışan bir torun rolünde yer alacak. Dedesinin vasiyetini  yerini getirmek için uğraşırken  başından geçen komik olaylar anlatılıyor. 

Sinan oldukça dürüst ve ahlaklı birisidir. Aradığı aşkı henüz bulamayan Sinan’a dedesi ölmek üzere iken bir vasiyette bulunur. Sinan’a dedesi erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve birde bal porsuğuna benzeyen birisi ile evlenmesini vasiyet etmiştir. 

Sinan bu vasiyeti yerine getirmek için uğraş verirken başından oldukça komik olaylar geçecektir. Bu hikayede Sinan’a en yakın arkadaşı Azim ve dedesinin cami arkadaşları eşlik edecektir. Tabi birde Sinan’ın patronu Güven de yardımcı olacaktır. 

Dünya Hali Dizisi Caner Şahin Kim? 

Dünya Hali Dizisi Sinan karakterini canlandıran Caner Şahin Eskişehir ilinde 26 Mayıs 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Öğretmen çocuğu olan oyuncu Tiyatro Eğitimlerini İstanbul Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır.  Caner Şahin, 1.84 metre boyunda, 75 kilo ve İkizler burcudur.
Şimdilerde Trt’nin yeni dizisi Dünya Hali Sinan karakteri ile ekranlara gelmeye hazırlanan Caner Şahin kariyerine Babam ve Ailem dizisi ile başlamıştır. Son olarak Kuzgun dizisinde rol alan oyuncunun rol aldığı projeler ise şunlardır. 
Caner Şahin ’in rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Kuzgun (Kartal) (TV Dizisi)
2019 – Kardeşler (Ramazan) (Sinema Filmi)
2018 – Nefes Nefese (Salih) (TV Dizisi)
2017 – Tutsak (Bahadır) (TV Dizisi)
2016 – Babam ve Ailesi (Kadir) (TV Dizisi)

Bir cevap yazın