Dünya Hali Dizisi Güven Kim? Gerçek ismi
Dünya Hali Dizisi Güven Kim? Gerçek ismi

Dünya Hali Dizisi Güven Kim? Gerçek ismi

Dünya Hali Güven

Dünya Hali dizisi Güven şahsiyetini canlandıran oyuncu Tolga Tekin hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Trt ekranlarında yayınlanacak olan Dünya Hali dizisinde Sinan’ın İşvereni Güven rolü ile dizide yer alacak olan Tolga Tekin’in canlandırdığı şahsiyet kadar saçları da izleyenler tarafından merak ediliyor. 

Dünya Hali Dizisi  Güven dizideki işletmenin işvereni rolündedir. Sinan’ın çalıştığı işletmenin işvereni olan Sinan oldukça farklı bir idareyicidir. Azim ve Sinan Güven’in işletmesinde birlikte çalışırlar. 

Tolga Tekin ’in Saçı Peruk mu?

Tolga Tekin hayranlarını dizide bir de sürpriz bilave ediyor. Saçsız olarak ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz başarılı oyuncu Dünya Hali dizisinde saçlı olarak yer alacak. 

Dünya Hali Güven Kim?

Dünya Hali Dizisi Güven şahsiyetini canlandıran Tolga Tekin Başkent Ankara’da  19 Mart 1973 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve film dizi oyuncusudur. Bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

 2017 senesinde Yelde Salınan Nilüfer adlı projede En İyi Erkek Oyuncu Mükâfatını almıştır. Son olarak Akıncı dizisinde Orhan şahsiyetini canlandıran oyuncu dizi kariyerine Bizim Evin Halleri adlı dizi ile başlamıştır. Oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

50m2 

Akıncı 

Rise of Empires: 

Bizi Hatırla 

Kelebekler 

Bir Litre Gözyaşı 

Vatanım Sensin 

Rüzgarda salınan Nilüfer 

Paramparça 

Behzat Ç. Ankara Yanıyor 

Muhteşem Asır : 

Çıplak Gerçek 

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm 

Reis

Zenne: Cihan 

Kardelen 

Kapalı Çarşı

Deniz Yıldızı

Bizim Evin Halleri 

Bir cevap yazın