Doğduğun Ev Kaderindir Emine Karakterini Kim Canlandırıyor?
Doğduğun Ev Kaderindir Emine Karakterini Kim Canlandırıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Emine Karakterini Kim Canlandırıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Emine Karakterini Kim Canlandırıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Emine Karakterini Canlandıran Naz Göktan 30 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başkent Ankara ilim nüfusundan olan oyuncu Bilken Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu üniversite eğitiminin yanı sıra ‘Royal Academy of Dance’ da gerekli eğitimleri almıştır. 
Naz Göktan Ankara ilinde Özel Tevfik Fikret Lisesini bitiren Naz Göktan Lise sonrasında tiyatro eğitimlerinin yanı sıra Ankara Üniversitesinde Antropoloji ve Halkla İlişkiler okumuştur. Oyunculuk dışında Sahne 367’de eğitici öğreticilik de yapan güzel oyuncu Şimdilerde Doğduğun ev Kaderindir dizisinde Emine rolünü canlandırmaktadır. 
Naz Göktan Memleketi Yaşı Boyu Kilosu 

30 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Ankara’lıdır. 55 Kilogram Ağırlığında olan oyuncu 168 cm boyundadır. 
Naz Göktan Sosyal Medya Adresleri 
Oyuncunun instagram adresi https://www.instagram.com/nazgoktan/?hl=tr dir. İcon-talent oyunculuğa bağlı olarak çalışmaktadır. 

Naz Göktan Yer Aldığı Dizi, Film ve Tiyatrolar 

İlk Dizisi ile oldukça başarılı bir performans gösteren oyuncu daha çok tiyatro oyunları ile tanınmaktadır. 

2019 – Doğduğun Ev Kaderindir (TV dizisi)
2018 – Soytarılar 2024 (Tiyatro oyunu)
2018 – Madam
2018 – Devinim
2017 – Öfke
2017 – 39 Basamak
2016 – The Madman and The Nun
2016 – Mouthgasm
2014 – Böcek

Naz Göktan Kim?

Naz Göktan Kim?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Emine Kim?

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde rol alan ana karakter olan Zeynep’in mahalleden yakın arkadaşı olan Emine dizinin ilerleyen bölümlerinde Zeynep’in eski nişanlısı ile sevgili olmuştur. Emine’nin annesi mahallede küçük bir bakkal dükkanını işletmektedir. Zeynep’te dizide ilk başlarda annesinin yanında bakkalda çalışsa da artık iyice bakkal dükkanını boşlamaya başlamıştır. 
Doğduğun ev Kaderindir Emine dizide önceleri sadece Zeynep’in yanında arada sırada görünen bir karakterdi.Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise  Zeynep’in zengin hayatı bırakıp mahalleye taşınarak Mehdi ile evlenmesi sonrasında Zeynep’in eski nişanlısı Faruk ile yakınlaşır ve işi daha da ileriye taşıyarak onunla sevgili olurlar. 

Emine Karakterini Canlandıran Naz Göktan Kim?Emine Karakterini Canlandıran Naz Göktan Kim?

Faruk önceleri Emine ile sadece mahalleden haberler alabilmek ve Zeynep’den uzaklaşmamak için yakınlaşmıştı. Ancak daha sonra Emine’ye karşı ilgisi artarak onunla şimdilik sevgili olmuş gibi görünmektedir. Dizide Emine ve Faruk arasında ilerleyen bölümlerde bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak. Dizide en çok merak edilen karakterlerin başında gelen Emine dizinin yeni sezonunda da bol bol ekranlara gelecek gibi görünüyor. 
Doğduğun ev Kaderindir Dizisi Emine Karakterini Canlandıran Naz Göktan hakkında verdiğimiz detaylı bilgilerin burada sonuna geldik. Vip Dizi sitesi olarak aynı dizide rol alan ve dizi hayranlarının merak ettiği bir başka oyuncu olan Kibrit hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın