Destan Dizisinde Kimler Oynuyor? Destan Oyuncu Kadrosu
Destan Dizisinde Kimler Oynuyor? Destan Oyuncu Kadrosu

Destan Dizisinde Kimler Oynuyor? Destan Oyuncu Kadrosu

Destan Dizisinde rol alan oyuncular ve canlandırdıkları kişilikler hakkında ayrıntılı balakaları dizi haberinin devamında bulabilirsiniz… 

Yeni sezonda yayınlanması bilave edilen yeni dizi Destan dizisinde oyuncular yavaş yavaş belli olmaya başladı. Destan Dizisinin senaryosunda Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem yer alıyor. Dizinin rejisörlüğünü üstlenen ad ise Emir Khalilzadeh oldu. 

Destan Dizisi Orta Asya’da 9. asırda ki yarıyılları anlatacak. Dizide kimsesi olmayan ve dağ köylerinden bkocamanında yaşayan kız ile eli ve ayağı yakalamayan bir bey oğlunun öyküsü mevzu edilecek. Destan Dizisinin çekimlerinin önümüzdeki günlerde başlaması bilave edilirken dizininde yeni sezonda Ekim ayı içerisinde izleyenler ile buluşması hipotez ediliyor. 

Destan Dizisinde Hangi Oyuncular Oynuyor? 

1-Akkız Kişiliği  Ebru Şahin 

2-Batuga Kişiliği  Edip Tepeli

Selim Bayraktar, 

Deniz Barut, 

Buse Meral

Elif Doğan

Teoman Kumbaracıbaşı

 Burak Tozkoparan

İpek Karapınar

Destan Dizisi Akkız Kim? 

Destan Dizisi Akkız Kim?Akkız Kişiliği  Ebru Şahin 

Destan dizisi Akkız kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Ebru Şahindir. Ebru Şahin İstanbul Şehrinde 18 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Son olarak Hercai dizisinde rol almıştır. @rebrusahin kullanıcı ismi ile sosyal medyada yer almaktadır. 

Destan Dizisi Batuga Kim?

Destan Dizisi Batuga Kim?Batuga Kişiliği  Edip Tepeli

Destan Dizisi Batuga kişiliğini Edip Tepeli canlandırmaktadır. Edip tepeli İzmir şehrinde 1985 senesinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini İstanbul Üniversitesinde bitirmiştir. Son olarak Sefirin Kızı adlı dizide rol almıştır.  @ediptepeli kullanıcı adı ile sosyal medyada yer almaktadır.  2017 senesinde Ayşecan Tatari ile evlenmiş ve şimdilerde  8 aylık çocukları vardır. 

Bir cevap yazın