Destan Dizisi Yaman Kim? Sırma'nın Nişanlısı
Destan Dizisi Yaman Kim? Sırma'nın Nişanlısı

Destan Dizisi Yaman Kim? Sırma’nın Nişanlısı

Destan Dizisi Yaman Kim? Sırma'nın NişanlısıDestan Dizisi Yaman Kim? 

Destan Dizisi Sırma’nın Nişanlısı Yaman rolünü canlandıran oyuncunun reel ismi ve kariyeri hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Atv ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yer alan Destan Dizisi Sırma kişiliğinin nişanlısı olan Yaman kişiliği izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Başarılı dizilere imza atan atv ekranları yeni sezonda destan dizisi ile fark yaratması bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşirken dizinin hangi gün ve ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik netleşmedi.

Destan Dizisi Yaman Reel İsmi?

Destan Yaman şahsiyetini canlandıran Ahmet Olgun Sünear İstanbul şehrinde  24 Aralık 1982 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesinde bitirmiştir. Bir vakit modellik yapan oyuncu Seven Ne Yapmaz adlı atv dizisinde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı değişik projeler ise şunlardır. 

Filmleri ve Dizileri :

Seven Ne Yapmaz 

2015 – Mayıs Kraliçesi

2014 – Çilek Ozan 

2014 – 2015 – Maral 

2014 – Boynu Bükükler 

2009 – Yerleşkede Üryan Ayaklar 

Üretim ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli’nin, rejisörlüğünü Emir Khalilzadeh’in yer aldığı senaryosunu Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı ‘Destan’ dizisi yakında atv’de.

Bir cevap yazın