Destan Dizisi Kırçiçek Kim? Gerçek ismi
Destan Dizisi Kırçiçek Kim? Gerçek ismi

Destan Dizisi Kırçiçek Kim? Gerçek ismi

Destan Dizisi Kırçiçek Gerçek ismiDestan Dizisi Kırçiçek Kim? Hakikat İsmi 

Destan Dizisi Kırçiçek rolü ile dizide yer alan Bilgi Aydoğmuş hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Destan Dizisi Kırçiçek Balamir’in kızıdır. Batuga’nın laflısı olan Kırçiçek aynı zamanda Alpagu Han’ın yeğenidir. 

Destan Dizisi Kırçiçek şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Bilgi Aydoğmuş İstanbul şehrinde 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Model olan oyuncunun bütün adı Bilgi Nur Aydoğmuş’dur. 1.80 metre boyunda olan oyuncu eğitimlerini Hukuk alanında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde bitirmiştir. 

Şimdilerde Destan Dizisi Kırçiçek rolü ile atv ekranlarında yer alan oyunu dizi kariyerine akıncı dizisi ile başlamıştır. Bu dizide Yeliz rolünü oynamıştır. Miss Turkey 2019 müsabakasında Türkiye İkincisi olmuştur. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Craft Atölye ve Ayşegül Ünsal ’dan almıştır.  İcon Talent Menajerlik ajansı oyuncusudur. 

Destan Dizisi Kırçiçek hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Destan Dizisi Günseli Hatun hakkında bilgi almak isteyenler iletişimi takip edebilir. 

23 Kasım Salı günü akşamı atv ekranlarında yayınlanacak olan Destan Dizisi Oyuncu kadrosu ve dizi şahsiyetleri ile tanıtım fragmanları izleyenlerden bütün anekdot almaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise şu adlar yer almaktadır .

.Dizinin oyuncu kadrosunda Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Deniz Barut, Teoman Kumbaracıbaşı, Kanbolat Görkem Arslan, İpek Karapınar, Elif Doğan, Osman Albayrak, Burak Tozkoparan, Buse Meral, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır, Esra Kılıç, Bilgi Aydoğmuş, Ahmet Olgun Sünear, Hilal Uysun, Alper Kumpas, Şahin Ergüney, Evren Erler, Meltem Pamirtan, Berna Üçkaleler, Müge Duygun, Faruk Aran, Doruk Şengezer, Aysel Yıldırım, Cihangir Köse ve Onur Yenidünya yer alıyor.

Bir cevap yazın