Destan Dizisi Ece Kim? Gerçek ismi
Destan Dizisi Ece Kim? Gerçek ismi

Destan Dizisi Ece Kim? Gerçek ismi

Destan Dizisi Ece Kim?Destan Dizisi Ece 

Destan Dizisi Ece rolünü oynayan Deniz Barut hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Atv ekranlarında yakında başlayacak olan ve şimdiden oldukça merak edilen Destan Dizisi Oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Eskiki yazılarımızda sizlere Destan Dizisi Akkız ve Destan Dizisi Batuga şahsiyeti hakkında ayrıntılı balakalar vermiştik. Bu yazımızda ise Destan Dizisi Ulu Ece şahsiyeti hakkında balakalar vereceğiz.

Destan Dizisi Ece Hakikat İsmi 

Destan Dizisi Ece şahsiyetini canlandıran Deniz Barut Denizli şehrinde 19 Mart 1983 senesinde dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan oyuncu 1,75 metre ve 54 kilo ağırlığındadır.  Eğitimlerini Bahçehir üniversitesi, Bağlantı Fakültesi, Resimcilik ve Video Bvefatında bitirmiştir. Şahika Tekand Stüdyo Oyuncu Kadrosu, Anthony Vincent Bova Atölyesi ve Merve Taşkan- Oyuncu koçluğunda eğitimler almıştır. 
Şimdilerde  Destan Dizisi  Ulu Ece rolü ile ekranlara gelen  Deniz Barut, 1997 senesinde tertip edilen Seçkine Model Look hoşluk müsabakasında  2. olmuştur. Başarılı oyuncu Deniz Barut bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Gaye Sökmen Ajans oyuncudur. Kariyerine 2006 senesinde Kaybolan Seneler adlı dizi ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında Yüksel Hoca şahsiyeti ile Elde Var Hayat adlı dizide oynamıştır. 2011 senesinde Çağla rolü ile Anneler ve Kızları adlı dizide rol almıştır.
Bir sene sonra ise Lale Devri dizisinde Müge olan oyuncu Kara Para Aşk Dizisinde Pınar şahsiyeti ile dizide yer almıştır. 2015 senesinde Son Çıkış adlı dizide Nilüfer rolü sonrasında Hayatımın Aşkı dizisinde Eylem şahsiyeti ile ekranlara gelmiştir. 2017 senesinde Poyraz Karayel ve 2019 senesinde Baba Parası ve Sesinde Aşk Var adlı  sinema filmlerinde oynamıştır. Avlu Dizisinde Melis rolünü canlandırmıştır. Son olarak 2020-2021 sezonunda Sol Yanım Dizisinde Nil rolünü canlandırmıştır.

Destan Dizisi Ece şahsiyetini canlandıran Deniz  Barut’un hobileri arasında Atıcılık ateşli silahlar-sertifikalı, kick boks, at binme, dans, şarkı söylemek, yemek yapmak bulunuyor. Destan Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız….
Destan Dizisi Ece hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Ece şahsiyeti hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 

Bir cevap yazın