Destan Dizisi Çolpan Hatun Kim?
Destan Dizisi Çolpan Hatun Kim?

Destan Dizisi Çolpan Hatun Kim?

Destan Çolpan Hatun Kim?Destan Dizisi Çolpan Hatun

Destan Dizisi Çolpan Hatun rolünü canlandıran İpek Karapınar hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Destan dizisi oyuncu kadrosu ve şahsiyetleri yavaş yavaş emin oluyor. 

Dağ Hanlığının Başı olan Çolpan Hatun’u Hanı Alpagu Han tarafından sürgün edilmiştir. Akkız’ın Hanının Başı olan Çolpan Hatun sabırlı ve hırslı bir handır.  

Destan Çolpan Hatun Hakikat İsmi ?

Destan Dizisi Çolpan Hatun kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi İpek Karapınar’dır. Hakikat ismi  Funda İpek Karapınar olan oyuncu 20 Mart 1984 senesinde  İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesinde bitirmiştir. 

Şimdilerde Destan Dizisi Çolpan Hatun rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan oyuncu dizi kariyerine ilk olarak Hatırla Sevgili adlı dizi ile başlamıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde Sinem rolü ile ekranlara gelen oyuncu Dargın Çiçekler Dizisinde Feride Hoca olarak gönüllere taht kurmuştur. Oyuncunun rol aldığı öbür dizi ve projeler ise şunlardır. 

Kurtlar Vadisi Pusu Funda İlmen
Zehirli Sarmaşık Sinem
Doludizgin Seneler Gülşen
Köprü Aslı Yazıcı
Küçük Gizemler Arzu
Ustura Kemal Nihal
Talih Kuşu Cansu
İsmini Kalbime Yazdım Leyla
Hayat Yolunda Yelda Güçlü
Dargın Çiçekler Feride
Nöbet Zeynep

Zengin oyuncu Kadrosu ile kısa bir vakit sonra atv ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan Destan Dizisinde Çolpan Hatun’un Hanında Akkız  adlı dizinin ana kişiliği yer almaktadır. Bir çok galibiyetli oyuncuyu bünyesinde bulunduran Destan Dizisi Ulu Ece hakkında bilgi almak isteyen okurlarımız irtibatı ziyaret edebilirler. 

Bir cevap yazın