Destan Dizisi Balamir Kim? Gerçe Adı
Destan Dizisi Balamir Kim? Gerçe Adı

Destan Dizisi Balamir Kim? Gerçe Adı

Destan Balamir Kim?Destan Dizisi Balamir Kim? Gerçe İsmi 

Destan Dizisi oyuncu kadrosu içinde yer alan Batuga’nın Amcası Balamir Beg rolünü canlandıran Teoman Kumbaracıbaşı hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz .

Destan Dizisinde Balamir Beg, Alpagu Han ’ın kardeşi rolün ile dizide yer alan addır. Aynı zamanda  Batuga ’nın da amcası olan Balabir, Batı Gök Hanlığı ’nın yabgusudur. Çok yakında atv ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan dizidinin oyuncu kadrosu ve kişilikleri muhakkak oldu. Daha evvel sizlere Destan Dizisi Yaman hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere Alpagu Han’ın abisi Balamir hakkında bilgiler vereceğiz.

Destan Dizisi Balamir Hakikat İsmi Nedir?

Dizide Balamir kişiliğini canlanıdarın oyuncunun hakikat ismi Teoman Kumbaracıbaşı 18 Ekim 1971 senesinde Arjantin ülkesinde dünyaya gelmiştir. Annesi yabancı babası ise Türk dür. 6 yaşında iken Türkiye’ye gelmiştir. eğitimlerini lise sonrasında  İTÜ Gemi İnşaatı Mühendisliğinde tamamlamıştır.

Şimdilerde Destan Dİzisi oyuncu kadrosunmda yer alan Teoman Kumbaracıbaşı son olarak Kuruluş Osman Dizisinde rol almıştır.  Bu diziden evvel doğduğun konut mukadderatındır ve Bir Çılgın Rüzgar adlı dizilerde rol almıştır. 2018 senesinde Avlu Dizisinde oynayan zaferli oyuncunu, ayrıca Vatanım Sensin ve Hayat Bazen Tatlıdır dizilerinde oynamıştır. Rol aldığı öbür dizi ve filmler ise şunlardır. 

Girdap, Made in Europa, Yazı Tura, Gecenin Kanatları, Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit , Kara Duvak, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Binbir Gece, Aşka Sürgün, Gözyaşı Çetesi, Ayışığı ,Aşk Yolu, Kılıç Günü, Eyyvah Eyvah 2, Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak, Konutum Sensin, Aşk Kırmızı, Eyyvah Eyvah 3, Galip Derviş Selman Teker Davetli Oyuncu, Güneşin Kızları – 2015 Ahmet, Kördüğüm  gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Bir cevap yazın