Destan Dizisi Akkız Kim? Gerçek ismi
Destan Dizisi Akkız Kim? Gerçek ismi

Destan Dizisi Akkız Kim? Gerçek ismi

Destan Dizisi Akkız Kim? Gerçek ismiDestan Dizisi Akkız Kim? Gerçek ismi 

Destan Dizisi Akkız karakterini canlandıran Ebru Şahin hakkında detaylar ile Akkız karakterinin tarihteki yeri ve önemi ile ilgili detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Destan Dizisi ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yapıyor. Senaryosunda ise Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz imzası yer alıyor. Başrollerinde  Ebru Şahin Akkız  ile Edip Tepeli ise Batuga karakteri ile dizide yer alıyor. 

Destan Dizisi AkkızDestan Dizisi Akkız Gerçek ismi 

Destan Dizisi Akkız Kim?

Dizide Akkız karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Ebru Şahin’dir. Ebru Şahin İstanbul ilinde 18 Mayıs 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Spor Bilimler Fakültesini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Destan Dizisinde Akkız karakterini canlandıran Ebru Şahin Savaşçı dizisinde Didem rolünde yardımcı karakter olarak dizide yer almıştı. Yasak Elma dizisinde Hira karakteri Hercai Dizisinde ise Başrol oyuncusu olarak Reyhan rolünü canlandırmıştı. Sonsuz Aşk da Menekşe rolünü canlandıran oyuncunun bir çok dalda ödülü bulunmaktadır. 46. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın oyuncu ödülünü almıştır. 

Destan Dizisi Akkız Kim? Gerçek ismiDestan Dizisi Akkız Kim?

Ebru Şahin ’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Hercai (Reyyan) (TV Dizisi)

2018 – Yasak Elma (Hira) (TV Dizisi)

2017 – İstanbullu Gelin (Burcu) (TV Dizisi)

2017 – Savaşçı (Didem) (TV Dizisi)

2017 – Babam (Nilüfer) (Sinema Filmi)

2016 – Kan Parası (Sinema Filmi)

Destan Akkız hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Destan Dizisi Oyuncu kadrosu  hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın