Çatı Katı Aşk Efsun Karakterini Kim Canlandırıyor?
Çatı Katı Aşk Efsun Karakterini Kim Canlandırıyor?

Çatı Katı Aşk Efsun Karakterini Kim Canlandırıyor?

Çatı Katı Aşk Efsun Kim?

Çatı Katı Aşk Dizisi Efsun kişiliğini canlandıran oyuncu Sinem Pak Dizide Ateş’in daha önceki sevgilisi rolü ile ekranlara geliyor. İlk bvefatı ile 9 Temmuz akşamı ekranlara gelen dizinin ana  kişiliği olan Ateş’in daha önceki sevgilisi Efsun oldukça merak edilen bir kişilik oldu. Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin kişiliği hakkında sizlere daha evvel ayrıntılı balakalar vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere dizide rol alan Efsun kişiliği ve bu kişiliğe hayat veren Sinem Pak hakkında balakalar vereceğiz.

DOĞRU YANIT KAUÇUK
Çatı Katı Aşk dizisi Efsun Ateş ’in daha önceki sevgilisi rolü ile ekranda görünen addır. İlişkisini tek taraflı yaşayan Efsun bir tarafa öteki tarafta ise Efsun ile sevgili olmadığını düşünen Ateş vardır. 

Sinem Pak Kim? Çatı Katı Aşk Efsun Kişiliği 

Daha evvel dizi tecrübesi bulunmayan ve tiyatro sahnelerinde oyunlarda brey gösteren Sinem Pak henüz daha  20 ’li yaşlarda yeni becerilerden birisidir. İlk dizi tecrübesi Çatı Katı Aşk dizisi olan Sinem Pak  cast ajans Oxo Menajerlik Oyuncu Kadrosundan birisidir. 
Bu alanda eğitimler alan oyuncu gösterdiği performans ile dizide yer almaya hak kazanmıştır. Dizide misafir oyuncu olarak yer alacağını varsayım ettiğimiz oyuncu Sinem Pak gösterdiği performans ile ileride bir çok dizide rol alması bilave edilen oyunculardan birisi olabilir. Sinem Pak ’in instagram hesabı sinem_temiz/ dir.

Çatı Katı Aşk Efsun Kim?Çatı Katı Aşk Efsun Kişiliğini Kim Canlandırıyor? 

Çatı Katı Aşk Dizisi Efsun dizi giysileri ve dizide giydiği elbise ve taktığı aksesuarlar hakkında ayrıntılı balakaları bu bvefatta bulabilirsiniz. Çatı Katı Aşk Dizisi Efsun rolünü canlandıran Sinem Pak hakkında yorum ve görüşlerinizi vipdizi.net sitemizden yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın