Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek ismi Ne
Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek ismi Ne

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek ismi Ne

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek İsmi Ne

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin kişiliğini canlandıran oyuncunun Gerçek İsmi Nilay Deniz 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Bir çok dizi ve projede yer alan Nilay Deniz Çatı Katı Aşk Dizisi Demir ile Aşk yaşayan Yasemin rolünü oynayacaktır. Dizide Yasemin şahsiyeti ile Demir şahsiyeti muhtemelen evvelleri tatlı sert kavga ve didişmeler sonrası aralarındaki yakınlaşmaya mani olamayacaktır. Çatı Katı Aşk Dizisi Kanal D ekranlarında yaz aylarında içimizi ısıtacak olan diziler arasında yer alacaktır. Bu yıl dizilerden virüs sebebi ile zevk alamayan izleyici Çatı Katı Aşk dizisi için sanki gün sayıyor diyebiliriz. 

Çatı Katı Aşk Yasemin Kim? Nasıl Bir Kişilik 

Çatı Katı Aşk dizisinde rol alan Yasemin şahsiyeti dizinin ön tasarıda olan Oyuncu Kadrosu arasında yer almaktadır. Dizide yer alan ve ön tasarıda olacak olan Demir Şahsiyeti ile bol bol ekranda göreceğimiz Yasemin rolünü canlandıran Nilay Deniz hakkında ayrıntılara alttan ulaşabilirsiniz. 

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Gerçek ismi Çatı Katı Aşk Yasemin Kim? 

Nilay Deniz Kim? Çatı Katı Aşk Yasemin 

Çatı Katı Aşk Yasemin kişiliğini canlandıran oyuncunu Kıymet Nilay Deniz Aydın şehrinde 3 Mayıs 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncunun babası da kendisi gibi oyuncudur. Küçük yaşlardan itibaren tiyatroya ile ilgilenmiştir. 56 kilogram ağırlığında ve 170 cm boyundadır.

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim?Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek İsmi Ne

Nilay Deniz oyunculuğa ilk adımı hoşlanılan ve hali hazırda unutulmayan dizi “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” de atmıştır. Bu dizide Rüya şahsiyeti ile ekranlara gelen oyuncu Ateş Böceği dizisinde Aslı rolünü canlandırmıştır. 2015 senesinde Pantene Altın Kelebek  Özel Jüri tarafından Parlayan Yıldızlar kategorisinde mükâfata layık görülmüştür. 2017 senesinde Erçin Karabulut ile evlenmiştir. 

Nilay Deniz’in Rol Aldığı Film ve Diziler:

2017 senesinde  Sabret Vicdanım adlı dizide Seray kişiliğini canlandıran oyuncu  2015 yılında ise Aşk Yine adlı dizide  Selin Şekercizade şahsiyeti ile ekranlara gelmiştir. 2014 senesinde ise Ah Neriman adlı dizide  Zeynep rolü ile ekranlara geldi. 2013 senesinde Güneşi Bilavelerken dizisi Begüm Varol rolü ile yer alırken aynı sene 20 Dakika adlı dizide misafir oyuncu olarak oynamıştır. Cevriye şahsiyeti ile 2011 senesinde  Mor Menekşeler dizisinde oynamıştır. 2011 senesinde Selma rolü ile Yaşama Beş Kala dizisinde yer almış bu dizi evvelinde 2010 senesinde hoşlanılan dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesinde  Rüya rolünü oynamıştı.Şimdilerde Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin rolü ile ekranlardadır. 
Nilay Deniz’in Oynadığı Diziler :
2017 – Sabret Vicdanım 
2015 – Aşk Yine 
2014 – Ah Neriman
2013 – Güneşi Bilavelerken 
2013 – 20 Dakika 
2011 – Mor Menekşeler 
2011 – Yaşama Beş Kala 
2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 

Çatı Katı Aşk Yasemin’in Giydiği Elbise ve Elbiseler 

Çatı Katı Aşk Yasemin dizide giydiği elbise ve taktığı aksesuarların marka maliyet ve model balakalarını bu kısımda bulabilirsiniz. Özellikle 2020 seneyi yazlık elbiseler dizide yer alan oyuncular tarafından tanıtılması bilave edilmektedir. Sizlerde Çatı Katı Aşk Yasemin giydiği elbise ve elbiseler hakkında merak ettiklerinizi yorum bvefatından sorabilirsiniz. Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen’in elbiseleri hakkında balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın