Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kim?
Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kim?

Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kim?

Çatı Katı Aşk Süheyla Kim? Asıl İsmi 

Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Pelin Öztekin Kocaeli şehrinde 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. Kanal D ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelmesi bilave edilen Çatı Katı Aşk Dizisinde Pelin Öztekin dizide yer alan Süheyla rolü ile yer alacaktır. Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet hakkında ayrıntılara vipdizi.net farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.  

Kanal D ekranlarında yayınlanması bilave edilen ve Mia üretim imzalı Çatı Katı Aşk dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan Pelin Öztekin dizide Süheyla Durmaz kişiliği ile hayranlarının karşısında olacak olan oyuncudur. Yaz günlerinde içimizi ısıtacak olan Çatı Katı Aşk Dizisi şimdiden merak mevzusu oldu. 

Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kim? Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kim?

Pelin Öztekin Kim? Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla Durmaz Kim? 

Çatı Katı Aşk Dizisi Süheyla şahsiyetini canlandıran Pelin Öztekin Kocaeli İzmit şehrinde 1 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Rasim Öztekin ’in kızı olan Pelin İstanbul şehrinde büyümüştür. Anadolu yakasında bulunan  Nurettin Tekasan Mektebinde ilk ve orta eğitimini bitirerek lise eğitimi için Fenerbahçe lisesine gitmiştir. Fenerbahçe lisesinden evvel Pera Hoş Sanatlar Lisesine kaydetmiş ancak bir sene sonra Fenerbahçe Lisesine geçiş yapmıştır.

Çatı Katı Aşk Ayşen Kim? İşte Detaylar

Çatı Katı Aşk Süheyla rolü ile ekranlara gelen Pelin Öztekin Lise eğitimi sonrasında Fransa’ya giderek eğitimlerine devam etmiştir. Ülkemize tekerrür geri döndüğünde Demet kişiliği ile  “Hayat Balakası” adlı dizide rol almıştır. 2006 senesinde BKİLOMETRE ekibine katılarak Bir Demet tiyatro’da rol almıştır. Nagehan kişiliği ile Aşk Ağlatır dizisinde de rol alan oyuncunun öteki yer aldığı projeler ise şunlardır. 

Çatı Katı Aşk Süheyla Kim? Çatı Katı Aşk Süheyla Kim? 

Pelin Öztekin’in oynadığı diziler

Yuvamdaki Düşman / Nil / 2018
Hayat Şarkısı / Zeynep / 2016
Zeyrek ile Çeyrek “Bir Ramazan Temaşası” / Semanur / 2015
Doksanlar / Neşe / 2013
Çok Hoş Hareketler Bunlar / Pelin / 2008
Sınıf / Gökçe / 2008
Bir Demet Tiyatro / 2006
Hayat Balakası / Demet / 2003
Pelin Öztekin’in oynadığı filmler
İki Kafadar Chinese Connection / Sibel / 2013
300 Worte Deutsch / Nuran / 2013
Çok Filim Hareketler Bunlar / 2010
Neşeli Hayat / 2009

Bir cevap yazın