Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin Kim? Gerçek ismi
Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin Kim? Gerçek ismi

Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin Kim? Gerçek ismi

Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin Gerçek ismi 

Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin rolünü canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Selin Şekerci İzmir ili Karşıyaka İlçesinde 1 Haziran 1988 yılında dünyaya gelmiştir. İkizler Burcu olan oyuncu 1,68 boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır. Eğitimlerini İzmir ilinde tamamlayan oyuncu İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuk üzerine dersler almıştır. 
Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin karakteri ile diziye dahil olan oyuncu Selin Şekerci bir çok dizide rol almış bir oyuncudur. 2005 yılında yayınlanan Körfez ateşi isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. 
Bir yıl sonra ise Sağır Oda isimli dizide rol almıştır. 2017 yılında Feyza karakteri ile sevilen dizi Kavak Yellerinde oynamıştır. Bu diziden 2 yıl sonra Melekler Korusun isimli dizide Özgür karakteri ile iki yıl ekranlarda olmuştur. Bu diziler sonrasında 2011 yılında Ay Büyürken Uyuyamam isimli sinema filminde rol alan Selin Şekerci bu filmde Leyla rolünü canlandırmıştır. 
Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin Kim? Gerçek ismi

Şimdilerde Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Selin Şekerci dizi kariyerine hemen hemen hiç ara vermeden devam etmiştir. 2014 yılında yayınlanan Kaçak Gelinler isimli dizide canlandırdığı Şebnem Karakteri hafızalara kazınan karakterlerden birisidir. 2017 yılında Çoban Yıldızı isimli dizide Zühre Filiz olan oyuncu 2018 yılında Kızım dizisinde rol almıştı. 

Çatı Katı Aşk dizisi Şirin Giysileri 

Dizide önemli bir rol ile gireceğini tahmin ettiğimiz Selin Şekerci Şirin rolünü canlandırırken dizide giyeceği kıyafet ve elbiseler de merak konusu olacak. Çatı Katı Aşk Dizisi Şirin elbise ve Giysileri marka model ve Fiyatı ile ilgili yorum bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz. 
Çatı Katı Aşk dizisi Şirin Giysileri

Çatı Katı Aşk dizisi Cumartesi Akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde diziye dahil olan Yasemin’in anne ve babası diziye ayrı bir heyecan katacak. Selin Şekerci’nin Çatı Katı Aşk dizisi setinde mantıcı dükkanında çektirdiği ve sosyal medya hesabından paylaştığı resim hemen ilgi gördü ve haber oldu. 

Bir cevap yazın