Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan Kim? Gerçek ismi
Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan Kim? Gerçek ismi

Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan Kim? Gerçek ismi

Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Tülay Günal hanım 9 Eylül 1970 senesinde Kastamonu şehrinde dünyaya gelmiştir. Ekranların yeni dizilerinden olan ve 9 Temmuz akşamı ekranlara gelecek olan Çatı Katı Aşk Dizisinde bir çok kişilik ve dizi oyuncusu yer alıyor. Bu oyunculardan bkocamansıda Tülay Günal hanımın canlandıracağı Perihan Yılmaz kişiliği olacaktır.

Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan Kim? Nasıl Bir Kişilik

Çatı Katı Aşk dizisi Perihan 50 ’li yaşlarda Karadeniz bayanı olarak karşımıza çıkacaktır.Celal ile konutludur. Eşi Celal ile Mantı mevzusunda uyuşamazlar. Celal mantıyı Kayseri usulü yaparken eşi Perihan ise Karadeniz usulü yapmaktadır. Süheyla ’nın Annesi rolü ile dizide oldukça sık ekranlara gelecek olan Perihan  kişiliğini canlandıran Tülay Günal hanımı tanıyalım birazda…

Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan Kim? Gerçek ismi Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan Kim? Reel İsmi  

Tülay Günal Kim? Çatı Katı Aşk Perihan Kişiliği 

Tülay Günal 9 Eylül 1970 tarihinde  Kastamonu şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve dizi oyuncusudur. Son dizisi Neşe kişiliğini canlandırdığı Kuzgun dizisi olmuştur. Şimdilerde Çatı Katı Aşk Dizisi Perihan rolünü canlandırmaktadır.

Bir cevap yazın