Çatı Katı Aşk Dizisi 1 ve 2 Bölüm Özeti
Çatı Katı Aşk Dizisi 1 ve 2 Bölüm Özeti

Çatı Katı Aşk Dizisi 1 ve 2 Bölüm Özeti

Çatı Katı Aşk Dizisi 1 ve 2 Bölüm Özeti

Çatı Katı Aşk Dizisi 1 ve 2 Bölüm Özeti dizi Oyuncu Kadrosunın tanıtılması ve karakter analizi ile başladı. Diziye konu evin çatı katı uzun bir süredir kiralıktır. Bu evin sahibi ise Yılmaz ailesidir. Çatı katının önceki kiracısı olan Sami 6 aylık kira borcu takmış ve üstüne üstlük evdeki altınları çalmıştır. Yılmaz ailesinin kızları olan Ayşen aslında onların gerçek kızları değildir. Moda okuyan Ayşen aynı zamanda çalışmaktadır. Yılmaz ailesinin tek erkek çocuğu ise Demir’dir.
Yasemin  babasının rahatsızlığı sebebi ile hem okumak hemde çalışmak zorundadır. Birde üstüne üstlük evden ayrılmıştır. İnternet’ten bulduğu çatı katı için emlakçıya gider. Kekeme olan Emlakçi ile çatı katı hakkında konuştuğu esnada Ateş de gelir. Ateş aslında oldukça zengin bir ailenin çocuğudur. Babası ile anlaşamayınca evden ayrılır.
Evden ayrılırken de tüm parasını ve kartlarını bırakır. Ateş’de kendisine kalacak bir olarak çatı katı için emlakçıya gelir ve çatı katını tutmak ister. Burada Yasemin ile ufak bir tartışma yaşayan Ateş ev sahiplerinin evi bekar ve öğrenciye vermediğini öğrenince dümenden evlilik numarası yaparlar. 

Çatı Katı Aşk 1. ve 2. Bölüm Özet

Dümenden bir aile cüzdanı yaptıran Ateş emlakçıya da avanta vererek evi tutmak için Yılmaz ailesinin yanına giderler. Evliymiş gibi numara yaparak sonunda çatı katını tutarlar. İşin garibi Ayşen ve Ateş daha önceden tanışıklıkları vardır ve Ateş dümenden evlilik yaptığını Ayşen’e söyler. İlk gecelerinde evin eski kiracısı olan şahıs altınları sakladığı çatı katına merdiven dayayarak gece gizlice çatı katına çıkar. Yasemin kendisini korumak için çantasında taşıdığı göz yaşartıcı sprey ve elektrik şoku ile eski kiracıyı etkisiz hale getirir. 

Çatı Katı Aşk Dizisi 1 ve 2 Bölüm ÖzetiÇatı Katı Aşk Dizisi 1 ve 2 Bölüm Özeti

Ateş’in babası ile kavga etmesine dayanamayan Halası Süheyla ise Ateş’in eski sevgili ile birlikte mahalleye gelir ve tamda curcunaya ortak olurlar. Ateş’in eski sevgilisi ile Yasemin burada saç saça başa başa kavga ederler. Yasemin’in yardımı ile evden kovulmaktan son anda kurtulurlar. Ayşen’in çalıştığını ailesi bilmediği için bu durumu Ateş koz olarak kullanır. Ateş zengin zamanlarından Ayşen’in çalıştığı yere takım elbise ölçüleri vermiş ve buradan tanışıklıkları vardır. 

Bir cevap yazın