Cam Tavanlar Dizisi Aylin Gerçek ismi
Cam Tavanlar Dizisi Aylin Gerçek ismi

Cam Tavanlar Dizisi Aylin Gerçek ismi

Sırça Tavanlar Dizisi Aylin rolünü canlandıran Beril Kayar hakkında ayrıntılar haberin devamında.  Show tv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan dizide rol alan Oyuncu Kadrosu tanıtmaya devam ediyoruz. 
Cam Tavanlar Dizisi Aylin Gerçek ismi

Sırça Tavanlar Aylin kabiliyetli bir şeftir. Uzatmalı birde sevgilisi olan Aylin zaman zaman asap krizi geçiren karışık duyguları olan bir şahsiyettir. Acıklı olduğu anlarda yaptığı yemeklere bol ölçüde acı mutlu olduğu zamanlarda ise et katmayı beğenir. 
Sırça Tavanlar Dizisi Aylin şahsiyetini canlandıran Beril Kayar İstanbul şehrinde Kasım 1988 senesinde dünyaya gelmiştir.  Lise sonrasında Lisans eğitimlerini Eskişehir Anadolu Üniversitesinde bitirmiştir. Canlandırdığı Rakkase kişiliği ile dizi kariyerine “İlginç Öyküler” adlı dizide başlamıştır.  2012 senesinde, “İsmini Feriha Koydum- Emir’in Yolu” adlı dizilerde rol almıştır. 
 
Sırça Tavanlar Dizisi Aylin son bvefat giydiği elbise ve elbiselerinin marka model ve maliyet balakaları hakkında sormak istediklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın