Cam Tavanlar 7.Bölüm Özet Fragman Analiz
Cam Tavanlar 7.Bölüm Özet Fragman Analiz

Cam Tavanlar 7.Bölüm Özet Fragman Analiz

Cam Tavanlar 7.Bölüm Özet Fragman Analiz

Sırça Tavanlar Dizisi 7. Bölüm Özet Fragman ve İnceleme mevzulu yazımızda dizinin son bölüm özetine ve merak ettiğiniz mevzulara erişebilirsiniz. Show tv ekranlarının hoşlanılan dizisi Sırça Tavanlar tüm coşkuyu ile devam ederken  son bölümde dizi şahsiyeti Leyla bir başka dizi şahsiyeti olan  İskender’in otomobiline biner ve  Cem’i arkasına vazgeçer. 

Ancak bu yaptığına sabredemez ve bir müddet sonra taşıttan iner. İskender ise çok üzülerek Şinasi’yi arar ve olanları tüm ayrıntıları ile ona anlatır. Bütün de tatile çıkma üzere olan Cem ise Leyla’nın  İskender’i seçmesine oldukça üzülür. Değişik yanda ise Leyla bu mevzuda Cem’in ne diyeceğini ve düşüneceğini oldukça merak etmektedir. Aylin ise tüm bu olanlar arasında  düğün tarihini öne dahi  almıştır.

Sırça Tavanlar 7. Bölüm İzle 

Sırça Tavanlar Dizisi 7. Bölüme geçmeden evvel 6. bölümde neler olup bittiğine devam edelim. Bir sonraki gün tertip edilen yerel lezzetler şenliğine gitmek için beraber Süreyya, Şinasi, Aylin servis ile hareket ederler. Leyla da onlarla beraber  servisle gitmek için yola çıkar. Cem ise şenliğe kendi vasıtasıyla gitmek istemektedir.  

Şinasi’nin ise yol yakalamasından dolayı mide bulantısı yolculuğu oldukça sevindirir. Aylin ve Şinasi arasında yaşanan bu  gerginlik azıcık tedirginlik çıkarır. Varış noktalarına eriştiklerinde ise bölgedeki tek otelde bilgisayarların arızalandığını ve o tarihe kadar yapılan tüm rezervasyonların silinmiş olduğunu bilirler. Bununla da kalmaz tabi otelde yer de yoktur. 

Sırça Tavanlar 7. Bölüm Fragman İzle

Otelde yer olmadığını bilen Cem hemen birilerini arayarak göl kıyısına çadır kurmaları için direktif verir. Kamp yaşamı Şinasi’yi gererken Süreyya bagajının parolasını unuttuğu için güç anlar yaşar. Şenlik hoş geçer. Leyla Cem’le irtibata geçmeye çalışsa da kadının İskender ile beraber olduğunu düşünen adam ona ters ve soğuk davranır. Gidecekleri günün sabahı görüşebildiklerinde Leyla kimseyle olmadığını söyleyip Cem’in çekememesinden efor alıp aralarındaki ateşi yakmalarını öneri eder. Öpüşme Aylin’in boşboğazlığı suratından dönüşe kalır

Eve döndüklerinde binaya ilk gelen Leyla; Cem’in üniversitede sevgilisi Suna’yı girişte görür. Kadın Cem’e sürpriz yapacağını söyleyerek adamın dairesinin anahtarını almaya çalışmaktadır. Geçmişte de yanından Suna aradığı için dağılan Cem’in kadınla ilgisi kalıp kalmadığı suali Leyla’nın içini kemirir. Cem evine girdiğinde Suna’yı görünce donakalır. Usu Leyla’dadır. Komşusu Leyla’ya gitmesi gerektiğini söyler ama arttan işle alakalı bir mesele patlar.

Cem telefonla kesintisiz konuşurken Leyla da yukarıyada Cem ve Suna arasında neler olduğunu merak etmektedir. Suna telefon konuşmaları bitmeyince konuttan parçalar. Resepsiyondan Leyla’nın daire numarasını bilip kapının kapısına gider. Kapıda Cem yerine Suna’yı gören Leyla afallamıştır .

Sırça Tavanlar 7. Bölüm Dizi  Giysileri 

Sırça Tavanlar Dizisi 7. Bölüm Dizi Giysileri ve Giysilerinin marka model ve maliyetleri de oldukça merak edilmektedir. İnci eşyalarını toplayıp konuttan ufalayacakken kocası tek bir eşya alamayacağını söyler. Kredi kartlarını da vazgeçmesini isteyince kadın dargın asabi konuttan parçalar. Süreyya’ya gider. Kadın; dostunu dinler ve boşanma bitirilene kadar kendisiyle kalabileceğini söyler. 

İnci’nin kocası ise Leyla’nın karşılarına onlara rest sürükler gibi yer açmasının cemiyette kendilerini komik vaziyete düşürdüğüne karar verir. Bir dostuyla buluşup Leyla’yı yok etmek için ondan destek ister. Dostu bu tasarıya tamam deyince harekete geçerler. Sanırım bir sonraki bölümde bu tasarının ne olduğunu bilebileceğiz

Bir cevap yazın