Blog Yazarak Para Kazanma Bölüm 2
Blog Yazarak Para Kazanma Bölüm 2

Blog Yazarak Para Kazanma Bölüm 2

Blog Açarak Para Kazanma Bölüm 2Blog Yazarak Para Kazanma Bvefat 2

Bu mevzumuza eriştiyseniz şayet Blog Yazarak Para Kazanma Bvefat 1’deki yazıyı okuduğunuzu zannediyorum. Okumayanlar şayet isterlerse buraya tıklayarak yazının evveline ulaşabilirler.. 

Blog açarak para kazanma bvefat 1 de kaldığımız yerden yazımıza devam edelim. Her şeye karşın ben blog açacağım ve para kazanacağım diyorsanız şayet öncelikle hangi alanda yazılar yazacağımıza karar vermeliyiz. 

Hangi Mevzuda Blog Yazarak Para Kazanabilirim? 

Blog açma fikri ilk evvelleri oldukça kolay bir iş gibi görünse de hakikatinde en güç olanı mevzu tercihidir. Bu işe başladığınızda göreceksiniz ki  egemen olduğunuza inandığınız alanlara ve bvefatlara hakikatinde egemen olmadığınız aslı sizi ilk karşılayan husus olacaktır. Sizlere fikir vermesi açısından hangi mevzularda blog açılabileceği ile alakalı bir kaç teklifte bulunalım isterseniz. 

1- Gezi Bloğu İle Para Kazanmak Gözde 

Takip ettiğim ve zaman zaman araştırdığım bloglar arasında Gezi Blogları benim gözde bloglarım arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise dolaşarak yeni yerler keşfederek hem eğlenmek hem de Gezi Bloğundan Para Kazanmak olsa gerek. Sık Sık dolaşan ve tatil yapan birisi iseniz ve blog açmak gibi bir gayeniz varsa bu alanda yazılar yazarak hem bilgilendirme yapabilir hem de oldukça hoş paralar kazanabilirsiniz. 
Gezi Bloğunda Neler Yazılabilir?
Gezi bloğunda yazılacak o kadar çok şey olabilir ki bir kaç tane usuma gelenleri hemen yazayım. Yolda giderken gördüğünüz ve dikkat toplayan mekanlar, yerler, natürel hoşluklar, çeşmeler, konakladığını yerler, yemek yediğiniz mekanlar, denizler, sahiller, plajlar vb. hemen her şey hakkında yazı yazabilirsiniz. 
Bu alanda blog yazanların oldukça sıkı takipçileri bulunmaktadır. Takipçi demek her yeni yazınızın okuma oranının yüksek olması demek hem de kazandığınız paranın yüksek olması demektir. 
Gezi Bloğu Açtığınızda Yazılarınız İçin dikkat toplayan başlıklar atmanızı öneri ederim. Misalin Antalya Yolunda Keşfedilmemiş Bir Çeşme gibi. Bu alanda sizlere kaynak olması için önereceğim Biz Konutta yokuz adlı bloğu inceleyebilirsiniz.  

2- Hayvanlar Alemi Mevzularında Blog Yazarak Para Kazanmak 

Bu alanda Blog açmak için en temel zorunlu olan hiç kuşku yok ki blog yazarının  hayvan sevgisi ile dolu olmasıdır. Hayvan hoşlanmayan veya beslemeyen oradan buradan çaldığı yazı ile bu alanda blog açmak fikri oldukça absürt olacaktır. Neden diye sorarsanız şayet misalin bir kedi bloğu açtınız ve sağdan soldan yazıları değiştirerek paylaştınız. Takipçilerinizden gelen yorum ve sualler karşısında yanıt vermekte inanın bana oldukça zorlanacaksınız. 
Hayvan Bloğunda Neler Yazılabilir? 
Beslediğiniz Bir hayvan veya hayvanlar ile alakalı olarak blog açıp onlarla alakalı tecrübelerinizi okurlarınız ile paylaşabilirsiniz. Yazılarınız hoş ve hakikatçi olursa bir kedinin veya köpeğin gebeliğinden yavruların büyümesi sürecine kadar bir çok yazıyı okurlarınız ile paylaşabilir ve kendi tecrübelerinizi onlara aktarabilirsiniz.   

3-Para Kazanmak Mevzusunda Blog Yazarak Para Kazanmak 

Para Kazanma mevzularında blog açma fikri hakikatinde kulağa güzel gelse de bu alanda çok fazla rakip site ve blog ile uğraşmanız gerekmektedir. Bu işe yeni başladıysanız şayet sizlere önerim para kazanma mevzusunda uzun bir öykünüz var ise onu bvefat bvefat yazmanız olacaktır. 
Çünkü onu yaparak para kazanmak, bunu yaparak para kazanmak gibi bir çok mevzuya girerseniz köklü sitelere yenik düşebilirsiniz. O surattan bu mevzuyu çok uzatmak istemiyorum. Blog Açarak Para Kazanmak İçin Para Kazanma Bloğu Fikrine Ben bizzat sıcak bakmıyorum. 
Blog Yazarak Para Kazanma Bvefat 3 e geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın