Bir Annenin Günahı Filiz Kim? Gerçek ismi
Bir Annenin Günahı Filiz Kim? Gerçek ismi

Bir Annenin Günahı Filiz Kim? Gerçek ismi

Bir Annenin Günahı Filiz Kim? Gerçek ismi

Bir Annenin Günahı dizisi Filiz şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Deniz Ertürk dizideki Zehra şahsiyetinin en yakın dostu olarak dizide yer alan ad oldu. Filiz Şahsiyetini canlandıran Deniz Ertürk hakkında ayrıntılara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Bir Annenin Günahı Filiz Kim? 

Bir Annenin Günahı Dizisi Filiz, Suna’larla komşu olan Bekir ’in kızıdır. Filiz ve Zehra birlikte çok iyi uyuşmaktadır. Namlıların yaşamlarını izlerken onlar gibi olma hayalleri kurmaktadırlar. Filiz de tıpkı Zehra gibi Lise de okumaktadır. Erkenden zengin olmak istemektedir. 
Dizide Filiz ve Zehra kişiliklerini bol bol ekranlarda göreceğiz. Bu ikili hayallerinin peşinden koşmak için bakalım neler yapacak. 

Bir Annenin Günahı Filiz Reel İsmi ?

Dizide  lise talebesi olan Filiz şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi  Deniz Ertürk 2000 doğumludur. Aslen Sakaryalı olan oyuncu İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bvefatı mezunudur. “Kısmet” adlı  filmde oynamıştır.
Dizi kariyerine Bir Annenin Günahı adlı dizi ile başlayacak olan Deniz Ertürk daha evvel başka bir dizide rol almamıştır. Oyuncunun instagram hesabı ise https://www.instagram.com/denizertuurk/?hl=tr dır. 

Bir Annenin Günahı Filiz Giydiği Giysiler 

Bir Annenin Günahı Dizisi Filiz Şahsiyetini canlandıran Deniz Ertürk’ün dizide giydiği giysilerin marka model ve maliyet balakaları ile alakalı ayrıntıları bu bvefatta bulabilirsiniz. Filiz’in taktığı kolye küpe bileklik ve aksesuarlar hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 
Filiz şahsiyetini canlandıran Deniz Ertürk hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Bir cevap yazın