Bay Yanlış Özgür'ün Kardeşi Ebru Kim?
Bay Yanlış Özgür'ün Kardeşi Ebru Kim?

Bay Yanlış Özgür’ün Kardeşi Ebru Kim?

Bay Yanlış Özgür’şan Kardeşi Ebru Kim?


Bay Yanlış Özgür’şan Kardeşi Ebru Kerem’inde nişanlısıdır. Kerem’in nişanlısı ebru henüz daha 20 li yaşlarda olan bir kişiliktir. Hoş bir kız olan Ebru çocuk gelişiminden mezun olmuştur. Nişanlısı Kerem’e çılgın gibi aşık olan ebru yakın zamanda onunla konutluluk yapmak istemektedir. İyi maksatlı bir kişilik olan Bay Yanlış Dizisinin Ebru’su kişiliğini canlandıran oyuncu bakın kim….

Bay Yanlış Ebru Reel İsmi Yaşı Dizileri

Başarılı oyuncu Ceren Koç Bay Yanlış Ebru kişiliğini canlandırmaktadır.  İstanbul şehrinde 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Bay Yanlış Ebru rolünü canlandıra Ceren Koç, Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bvefatı mezunudur.
Bay Yanlış Özgür'ün Kardeşi Ebru KimBay Yanlış Özgür’şan Kardeşi Ebru Kim

Bay Yanlış Ebru Dizileri

Tek Vicdan Şenay – 2019
Ver Elini Aşk Lalin – 2017
Güllerin Savaşı Mine – 2014
Muhteşem Yüzyıl
Bizim Mektep – 2013

Bay Yanlış Ebru Kaç  Yaşında
Hoş oyuncu Ceren Koç, 27 yaşındadır.

Bay Yanlış Ebru’nun Boyu Kilosu
Oyuncu 1.67 boyunda ve 55 kilogram ağırlığındadır.

Bay Yanlış Dizisi Kerem’in Nişanlısı Ebru ile birlikte dizinin oyuncu kadrosu da oldukça genişlemiştir. Bay Yanlış Dizisinin yaz aylarında izleyenler ile buluşması bilave edilmektedir. Fox ekranlarında yayınalacak olan dizi Gold Film tarafından yapılmaktadır. Deniz Yorulmazer dizinin rejisörlüğünü yapacak. Aslı Zengin ile Banu Zengin senaryosu kaleme alınan dizide  Can Yaman ve Özge Gürel’in baş rollerde yer alıyor. 

Bay Yanlış Özgür'ün Kardeşi Ebru Kim?Bay Yanlış Özgür’şan Kardeşi Ebru Kim?

Bay Yanlış Dizisi Ebru şahsiyeti hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Şahsiyeti canlandıracak olan oyuncu açıklandığında buradan detaylara ulaşabilirsiniz. Bay Yanlış Dizisi Çocuk Oyuncu Zeynep hakkında merak edilenler bu bağlantıda beğeninize sunulmuştur. 

Bir cevap yazın