Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek ismi
Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek ismi

Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek ismi

Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Asıl İsmi 

Bay Yanlış dizisi Tolga kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi  Serhat Parıl İzmir şehrinde 27 Temmuz 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Hocalığı bvefatını İzmir şehrinde bitirmiştir. Fox ekranlarının hoşlanılarak izlenen dizisi Bay Yanlış Tolga rolü ile diziye dahil olan Serhat Parıl kişiliği hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…
Bay Yanlış dizisinde  10. bvefatta diziye dahil olması bilave edilen Serhat Pırıl dizide Tolga rolü ile ekranlara gelecektir. Özgür’şöhret Amerikadan gelen Kuzeni Tolga kişiliği ile dizide yer alacak oyuncu diziye ayrı bir renk katacaktır. 
Bay Yanlış Tolga rolünü canlandıran Serhat Pırıl Trust Menajerlik oyuncusudur.Öğretmenlik yaptıktan kısa bir müddet sonra Oyunculuk bvefatında eğitim alarak bir çok tiyatroda yer aldı. Oyunculuk dışında seslendirme de yapan oyuncu 2011 senesinde “Babam İçin” adlı dizi ile kariyerine başlamıştır. 
Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Tolga rolü ile Fox ekranlarında izleyenler ile buluşan Serhat Parıl bu diziden evvel Bir Aşk İki Hayat adlı projede Oğuz kişiliğini canlandırmıştı. 
Bay Yanlış Tolga Dizileri ve Filmleri 
Bay Yanlış Tolga – 2020
Bir Aşk İki Hayat Oğuz – 2019
Seven Ne Yapmaz Mehmet – 2017
Cesur ve Hoş – 2017
Kar Mahir – 2017
Medcezir Giray – 2013 / 2015
Bir Gevrek Bir Boyoz İki De Kumru Hristo – 2013
Soluş Ulaş – 2012
Babam İçin – 2011

Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek ismi Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Asıl İsmi 

Bay Yanlış Dizisi Tolga rolünü canlandıran Serhat Pırıl’ın dizide giydiği giysi ve güneş gözlüğü gibi aksesuarlar hakkında bu bvefattan suallerinizi sorabilirsiniz. Bay Yanlış Cansu hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın