Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan Kim?
Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan Kim?

Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan Kim?

Bay Yanlış Şef Ozan Kim?

Bay Yanlış dizisi Lokanta Şefi Ozan kişiliğin canlandıran oyuncunun hakikat ismi Serkay Tütüncü‘dür. 1991 senesinde İzmir şehrinde dünyaya gelen Serkay Tütüncü Bay Yanlış Dizisi Ozan Dinçer şahsiyeti ile dizide rol alan oyuncudur. Bay Yanlış Dizisinin ana şahsiyeti olan Özgür’şöhret yeni atın aldığı şirketin şefidir. Oyuncu ve canlandırdığı kişilik hakkında ayrıntılara vipdizi.net farkı ile alttan ulaşabilirsiniz. 

Bay Yanlış Şef Ozan Dinçer Kim?

Özgürşöhret yeni satın aldığı şirketin yeni şefi olan Özgür henüz 30 lu yaşlarda başarılı ve hırslı bir lokanta şefidir. Oldukça hoş suratlı olan Ozan aynı zamanda yaşama da pozitif bakmayı seven bir karakterdir. Özgür’şöhret en yakın dostları arasında yer almaktadır. Sosyal bir şahsiyet olan Ozan pek aşka inanan birisi değildir. Özel yaşantısında bir çok bahtsız ilişki ile karı karşıya kaldığından aşk ile arası yoktur.

Bay Yanlış dizisi Restoran Şefi Ozan Kim?Bay Yanlış dizisi Lokanta Şefi Ozan Kim?

Serkay Tütüncü Kim? Bay Yanlış Dizisi Ozan 

Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Ozan şahsiyeti ile ekranlarda olan Serkay Tütüncü İzmir şehri Tire ilçesinde 7 Şubat 1991 senesinde dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimi sonrasında eğitimini Ege Üniversitesinde bitirmiştir. Başarılı oyuncu futbola olan merakı ve alakası ile İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor ekiplerinde forma giymiştir. 

Bay Yanlış Ozan Kim?Bay Yanlış Ozan Kim?

Serkay Tütüncü  2016 senesinde Tv 8 ekranlarında izlenen  Survivor müsabakasına katılarak gönüllüler ekibinde yarışmıştır. Aynı sene müsabaka sonrasında TV 8 ’ekranlarında yayınlanan  Para Bende programını sundu. Tütüncü  2018 senesinde  ekranlarda yer alan  İnsanlık Kabahati dizisi ile oyunculuğa adım attı. Daha sonraları ise Volkan şahsiyeti ile Afili Aşk dizisinde rol almıştır. Serkay Tütüncü 1,78 metre boyunda ve  76 kilo ağırlığındadır. Kova burcu olan oyuncunun yr aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Serkay Tütüncü Oynadığı  Diziler

2019 – Afili Aşk Volkan Sürükleyerek TV Dizisi
2018 – İnsanlık Kabahati Gökhan TV Dizisi

Bay Yanlış dizisi Şef Ozan kişiliğini canlandıran Serkay Tütüncü hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bay Yanlış dizisi Gizem şahsiyeti hakkında ayrıntılar buradan ulaşabilirsiniz..

Bir cevap yazın