Bay Yanlış Dizisi Özgür'ün yanında çalışan Gizem Kim?
Bay Yanlış Dizisi Özgür'ün yanında çalışan Gizem Kim?

Bay Yanlış Dizisi Özgür’ün yanında çalışan Gizem Kim?

Bay Yanlış Dizisi Özgür’nam yanında çalışan Gizem Kim?

Bay Yanlış Dizisi Özgür’nam yanında çalışan Gizem kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Ece İrtem 1991 senesinde Sivas şehrinde dünyaya gelmiştir. Gizem Bay Yanlış Dizisi Özgür’nam mekanında çalışmaktadır. Alıcıları karşılayan ve onların rezervasyon işlerine bakan Bay Yanlış Gizem hırslı ve insanları kullanan bir şahsiyetidir. Özgürden’den içe beğenen ancak bunu kimseye belli etmeyen birisidir.Çok sinsi olan Gizem kişiliğini canlandıran Ece Ertem Kim? Peki

Bay Yanlış Dizisi Ece İrtem

Bay Yanlış Gizem Kim?


Bay Yanlış Dizisi Gizem rolünü canlandıran Ece İrtem şimdilerde 29 yaşın içindedir. 5 Ocak 1991 senesinde  Sivas şehrinde dünyaya gelen oyuncu 1.70 m boyunda ve 53 kilogram ağırlığındadır. Ece İrtem oğlak Btümörcüdür. Kahverengi gözleri ile dikkat toplayan oyuncu eğitimini Yaşar Üniversitesinde Opera Şöhret alanında yapmıştır. Ece İrtem Sadri Alışkın Kültür Merkezi ’nde oyunculuk eğitimi alan Oyuncu Kadrosumız arasındadır. 

Bay Yanlış Gizem Kim?Bay Yanlış Dizisi Özgür’nam yanında çalışan Gizem Kim?

Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Gizem rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2014 senesinde Firari Gelinler dizisi ile dizi hayatına başlamıştır. Daha sonra ise O Hayat Benim dizisinde rol almıştır. Şeref Sorunu ve Kertenkele Yine Doğuş dizileri ise oynadığı öbür dizilerdir. Afet kişiliği ile Yeni Gelin dizisinin hoşlanılan adlarından birisidir. 

Bay Yanlış Dizisi Gizem kişiliğini canlandıran Ece İrtem ve canlandırdığı kişilik hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Bay Yanlış Dizisi Levent hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar bu bağlantıda.

Bir cevap yazın