Bay Yanlış Dizisi Kadın Doğum Doktoru Serdar Kim?
Bay Yanlış Dizisi Kadın Doğum Doktoru Serdar Kim?

Bay Yanlış Dizisi Kadın Doğum Doktoru Serdar Kim?

Bay Yanlış Dizisi Kadın Doğum Doktoru Serdar karakterini Sarp Can Köroğlu oynamaktadır. 1990  Bolu doğumlu olan Sarpcan Köroğlu Bay Yanlış Dizisi Serdar rolünü canlandırmaktadır. Bay Yanlış dizisinde rol alan tüm karakter ve oyuncular ile ilgili detaylara vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Dizide rol alan Bay Yanlış Ozan karakteri hakkında bir önceki yazımızda sizlere detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere Bay Yanlış Kadın Doğum Uzmanı Doktoru Serdar karakteri hakkında bilgiler vereceğiz.  

Bay Yanlış Dizisi Serdar Kim?

Serdar Öztürk başarılı ve genç bir kadın doğum uzmanıdır. Zengin bir ailenin oğlu olan Serdar kariyer sahibi birisidir. Çok detaycı ve rekabeti seven ve kafasına koyduğunu yapan birisidir. Mantığı her zaman aşkın önünde gelir. Kendi rahatına düşkün ve eli sıkı bir karakterdir. 
Bay Yanlış Dizisi Kadın Doğum Doktoru Serdar Kim?Bay Yanlış Dizisi Kadın Doğum Doktoru Serdar Kim?Sarp Can Köroğlu Kim? Bay Yanlış Dizisi Doktor Serdar
Bay Yanlış Dizisi Doktor Serdar rolünü canlandıran Sarp Can Köroğlu Bolu ilinde 23 Eylül 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bolu’dan sonra üniversite eğitimi için İstanbul iline gelerek burada Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji bölümünde eğitim görmüştür. Akademi 35 de oyunculuk eğitimi almıştır. Uzun boyu ile dikkatleri çeken oyuncu  1.90 metre boyunda ve 85 kilo ağırlığındadır. Oyuncu Terazi Burcudur.

Sarpcan Köroğlu Oynadığı Diziler 

İlk olarak bir öğrenci rolü ile Elde Var Hayat dizisinde rol alan oyuncu daha sonra Bülent rolü ile Adını Feriha Koydum dizisinde rol almıştır. Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra Emre karakteri ile Güneşin Kızları dizisinde oynadı. Hayatımın Aşkı dizisinde Hakan karakterine hayat verdi. Paramparça isimli dizide Pars rolünü oynadı. Son olarak Yasak Elma dizisinde Kemal karakteri ile dizide yer aldı. Sarpcan Köroğlu Bay Yanlış Dizisi Serdar karakteri ile dizide yer alıyor.

2010 – Elde Var Hayat (Öğrenci) (TV Dizisi)
2012 – Adını Feriha Koydum (Bülent) (TV Dizisi)
2014 – Kurt Seyit ve Şura (TV Dizisi)
2015 – Güneşin Kızları (Emre) (TV Dizisi)
2016 – Hayatımın Aşkı (Hakan) (TV Dizisi)
2016 – Paramparça (Pars) (TV Dizisi)
2017 – Damat Takımı (Yiğit) (Sinema Filmi)
2018 – Yasak Elma (Kemal) (TV Dizisi)
Bay Yanlış Dizisi Kadın Doğum Doktoru Serdar Kim?Bay Yanlış  Serdar Kim?

Bay Yanlış Serdar karakterini canlandıran Sarpcan Köroğlu hakkında detaylar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bay Yanlış Dizisi Ozan hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın