Bay Yanlış Dizisi Ezgi'nin Eski Sevgilisi Soner Kim?
Bay Yanlış Dizisi Ezgi'nin Eski Sevgilisi Soner Kim?

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin Eski Sevgilisi Soner Kim?

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin Daha Önceki Sevgilisi Soner Kim? 

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin daha önceki sevgilisi Soner kişiliğini canlandıran Taygun Sungur 9 Aralık 1989 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde henüz daha 30 lu yaşların başında olan Taygun Sungar tiyatro ve dizi tecrübeyi olan başarılı oyuncular arasında yer almaktadır. 182 metre boyunda olan oyuncu 76 kg ağırlığındadır. Yay Btümörcünden olan oyuncu Kahverengi gözleri ile dikkat toplamaktadır. Oyuncunun sevgilisi olup olmadığı mevzusunda net bir balaka bulunmuyor.

Bay Yanlış Dizisi Soner Ezgi ’nin daha önceki sevgilisi rolü ile dizide yer alan oyuncudur. Mümessil olarak bir ilaç şirketinde çalışmaktadır. İki suratlı birisi olan Soner kendisini düşünen bir kişiliktir.

Bay Yanlış Dizisi Taygun Sungar Kim? 

Bay Yanlış dizisi Kadrosunda yer alması bilave edilen Taygun Sungar Dokuz Eylül Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bvefatından mezun olmuştur. Tiyatro ve dizi tecrübeyi olan oyuncunun Doğum yeri ise İstanbul şehridir. 

Taygun Sungar ilk olarak dizi sektörüne Babam ve Ailesi dizisi ile 2016 senesinde giriş yapmıştır. İlerleyen yarıyıllarda Ali şahsiyeti ile Çoban Yıldızı dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu minik yaşlarda  Burak Sergen ’den oyunculuk eğitimi almıştır. Lise eğitimini Kayseri şehrinde bitiren oyuncu Üniversiteyi ise İzmir şehrinde okumuştur. 

Taygun Sungar ’ın rol aldığı diziler arasında uzun bir vakit ekranlara gelen ve beğenilen dizi  Çiçek Taksi, Kara Ekmek, Kardeş Hisseyi ve Ulan İstanbul yer almaktadır. Kabahat ve Ceza, Gellert Tepesinde Düş ve Asıl adlı tiyatro oyunlarında sahne olan Sungar şimdilerde Bay Yanlış Dizisinde ekranlara geliyor. 

Bay Yanlış Dizisi Taygun Sungar Kim? Bay Yanlış Ezgi’nin daha önceki sevgilisi Soner Kim? 

Bay Yanlış  dizisi Soner kişiliğini canlandıran Taygun Sungar hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet hakkında yorum bvefatından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bay Yanlış Dizisi Ezgi şahsiyeti hakkında ayrıntılara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın