Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kim?
Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kim?

Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kim?

Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Feri Baycu Güler‘dir. Bay Yanlış Dizisi Ünal’ın Karısı rolünü canlandıran Feri Baycu Güler dizide Nevin Yılmaz rolü ile ekranlara geliyor. Fox ekranlarında kısa bir vakit sonra başlaması bilave edilen Bay Yanlış dizi Oyuncu Kadrosundan Nevin kişiliğini canlandıran Feri Baycu Güler Kim? ayrıntılar vipdizi.net farkı ile aşağıda….

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin Annesi Nevin Yılmaz

Nevin dizide yer alan ana kişiliklerden Ezgi ’nin annesidir. Nevin ilk kocasından boşandıktan sonra bir çok kere negatif ilişkiler yaşamıştır Bu ilişkiler sonrasında ise Ünal ile evlenmiş ve mutluluğu sonunda bulmayı başarmıştır. 
Çağdaş ve cümbüşlü bir şahsiyet olan Ezgin’nin annesi aynı zamanda aşk bayanıdır. Kocası ile birlikte Bursa şehrinde minik bir kahvaltı salonu işletmektedir. Seyahat etmeyi ve cümbüşlü bir hayatı oldukça seven birisidir. 

Feri Baycu Güler Kim ?Bay Yanlış Nevin Karakteri

Feri Baycu Güler İstanbul şehrinde 1 Temmuz 1978 senesinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncunun boyu 1.62 m olup kilosu ise 68 kilogram dır. Yengeç Burcu olan oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bvefatında bitirmiştir. Kayhan Güler ile konutludur. 

2012 senesinde Aşkın Halleri adlı dizi ile oyunculuğa merhaba demiştir. Daha sonralarında ise Altınsoylar ve Çifte Saadet adlı dizilerde oynamıştır. Canlandırdığı Kıymet rolü ile  Hayati ve Değişikleri dizisinde oynamıştır.Şimdilerde Bay Yanlış dizisi Ezginin annesi rolü ile fox ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 

Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kim?Bay Yanlış Dizisi Ezginin Annesi Nevin Kim?

Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin annesi Nevin şahsiyeti ve bu şahsiyeti canlandıran Feri Baycu Güler hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bay Yanlış Nevin dizide giydiği elbise ve elbiseler ile alakalı ayrıntıları sitemizde bulabilirsiniz. Bay Yanlış dizisi İrem rolünü canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın