Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kıyafet ve Aksesuarları
Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kıyafet ve Aksesuarları

Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kıyafet ve Aksesuarları

Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kıyafet ve Aksesuarları 

Kısa bir süre sonra ekranlarda izleyenler ile buluşacak olan Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kıyafet ve Aksesuarları dizi hayranları tarafından oldukça merak edilen konular arasında yerini aldı. Yaz dizileri arasında belkide şimdiden en çok beklenen dizi olan Bay Yanlış oldu. Dizide Baş rollerde yer alan Özge Gürel’in canlandıracağı Ezgi karakterinin giydiği elbiselerin marka ve modelleri ile taktığı kolye, bileklik ve diğer aksesuarları hakkında detaylı bilgileri vipdizi.net farkıyla bu bölümde bulabilirsiniz. 
Bay Yanlış dizisinde Can Yaman ile Baş rollerde yer alacak olan Özge Gürel dizide adeta giydiği kıyafetler ile yaza damgasını vuracak. 2020 moda Giysileri ile dizide rol alacağı tahmin edilmektedir. Dizinin İstanbul ve bazı bölümlerinin de Muğla ve İlçelerinde çekileceği ve bu alanlarda özellikle plaj ve sahil kenarlarında yazlık ve rengarenk elbise ve kıyafetler ile dizide rol alacaktır. 
Bay Yanlış Dizisi Ezgi’nin giydiği elbise ve taktığı aksesuarlar hakkında marka model fiyat vb. bilgileri sitemizin bu bölümünde bulabilirsiniz. Yorum bölümünden Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Giysileri hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. 

Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kıyafet ve Aksesuarları Bay Yanlış Dizisi Ezgi Kıyafet ve Aksesuarları 

Bay Yanlış Ezgi’nin dizinin hemen her bölümünde değişik yazlık kıyafetler ile izleyenlerin karşısına çıkacağı ve Can Yaman ile adeta şıklık içinde gözler önüne geleceği hemen herkes tarafından az çok tahmin edilmektedir. Bay Yanlış Dizisi hakkında merak edilenler ile ilgili bilgi almak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Ezgi’nin Giydiği Giysilerin Marka ve Fiyatı

Bir cevap yazın