Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti
Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti

Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti

Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti

Dizinin ana kişiliği olan Özgür çıkacağı yolculuk gününü 1 gün öne alır. Hal böyle olunca Ezgi’nin Serkan ile olan buluşması da birbirleri ile çakışır. Ezgi kuzeni Cansu’nun sağlık kurumunda yanına gider. Burada Soner ve Nişanlısının Serdar’ın odasından çıktıklarını görür. Soner’in nişanlısı reelinde bebek için sağlık kurumuna gelmiştir. Ezgi ise bu gidişata oldukça üzülür. 
Daha Önceki sevgilisi ile kurduğu hayaller böylece suya düşer. Gece tek başına yeisinden alkol alarak Soner ile beraber yüzleşir. Yağmur altında gezerek ayyaş bir biçimde eve kazanç. Bu gidişatta Özgür’e haklı olduğunu söylemek için onun kapısına gider. Özgür ise eve bir başka kızla kazanç ve gecesi yeniden perişan olur. Sabah ayıldığında ise Özgür ile uyuşmak istediğini söyler. 
Sabah olunca Ezgi arayıp Serdar’la olan buluşmasını erteler ve kızlar ile beraber annesine palavra söyleyip Özgür’le yola çıkar. Kahvaltı sonrasında yola çıkıp Özgür’nam ailesinin yanına beraber giderler. Özgür’nam annesi ve kız kardeşi Ezgi’yi çok sever. İkili beraber konuttaki kalabalıktan kaçmak için denize açılırlar. Denizde ise oldukça yakınlaşırlar birbirleri ile.

Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm ÖzetiBay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti

Diğer yanda ise Cansu Levent’in kızına kendisinden bahsetmemesine bozulur. Cansu ise  Ezgi’ye erişemeyince kızın annesin arar. Sevgilisi Serdar ile beraber gittiğini bilince sanki şok geçirir. Deniz de bu vaziyet hakkında hiç bir şey öğrenmemektedir. Rastla yapıtı Cansu Ozan’ın lokantasına geldiği anda Deniz de buraya kazanç. 

Bir cevap yazın