Bay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve Yorumlar
Bay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve Yorumlar

Bay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve Yorumlar

Bay Yanlış Dizisi 2.Bölümde Ezgi hekim Serdar’ı kendisinden azıcık uzak yakalamak emeli ile Özgür’den destek ister. Özgür ise bu dayanağı karşılıksız yapmayacağını söyler.  Özgür Ezgi’den kardeşinin düğününde bir gece ona eşlik etmesini ister. Bunu çeper güç kabul eden Ezgi Hekim Serdar ile görüşmek için kuzeni Cansu’dan destek ister.
O da dizinin bir başka kişiliği olan  Levent’ten Serdar’ın gideceği tenis turnuvasını öğrenir. Ezgi yakışıklı oyuncu Özgür’den aldığı tüyolar ile buraya gider. Telefon ile Özgür’den bilgi alırken Özgür’şanda burada olduğunu bilir. 
Özgür’şöhret aşçısı  Ozan turnuvada Deniz’i görüp aşık olur. Ancak hem tanışma hemde sonraki karşılaşma oldukça meseleli olur. Avukat deniz Deniz, Ozan’a çok sert ve ters bir biçimde davranır. Ozan ise Deniz’den etkilenmiştir. Daha sonra ise onun dükkanına kadar gider.

Bay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve YorumlarBay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve Yorumlar

Bay Yanlış Dizisi Ebru’nun Kardeşi Ebru kişiliği hakkında ayrıntılı bilgiler için iletişimi ziyaret edebilirsiniz. Bay Yanlış dizisi özetleri ve dizi yorumlarına vipdizi.net farkı ile sitemizde bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın