Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları
Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları 

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölümde dizi Oyuncu Kadrosu ve canlandırdıkları şahsiyetler genel olarak tanıtıldı. Dizinin ana kişiliklerinden olan Ezgi erkek dost mevzusunda kesintisiz yanlış ve kusurlu kararlar veren ve erkek dostları tarafından kesintisiz kandırılan birisidir. Dizinin erkek başrol oyuncusu olan Özgür kişiliği ise  çok ünlü bir barın sahibidir. Zengin ve yakışıklı olan Özgür tek gecelik ilişkileri seven aşka pek inanmayan birisidir. 

Bu ikilinin ortak noktası ise annelerinin onları evlendirmek istemesidir. Konutluluk mevzusunda anneleri tarafından oldukça baskılara maruz kalan Özgür ve Ezgi için artık anne baskısından kurtulmak için konutluluk kaçınılmaz bir asıl olmaya başlamıştır. Bay Yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür yağmurlu bir gün aynı taksiye binerken tanışırlar.  
Takside başlayan bu yolculuk sırasında Ezgi işinden atıldığı ve aynı zaman da sevgilisinden ufaladığı için oldukça trajiktir. Aynı gün tasarılar bunlarla da kalmaz Ezgi’ye birde Hekim Serdar çarpar. Bekar olan Serdar ile Ezgi’nin arasını ise Ezgi’nin Kuzeni Cansu annesinin yönergeleri istikametinde yapmaya çalışmaktadır. 

Ezgi Özgür’şöhret barında kızlarla buluşup yemek yer ve alkol kapsa. Bulunduğu bara gelen daha önceki sevgilisi burada bir kıza evlenme öneri eder. Ezgi bu vaziyeti de görünce tamamen ayyaş olur. Bardan gidemeyen Ezgi’yi Özgür barın üst katındaki lüks evine alır ve geceyi orada sabahlar Ezgi. 

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları 

Ezgi sabahlayınca sabah kapıya gelen Özgür’şöhret sevgilileri onu görünce ortalık karışır. Ezgi kendisi ile ilgilenen Hekim Serdar’ı kendinden soğutmaya çalışmak için Özgür’den takviye alır. Özgür ise annesinin evlendirmesine çözüm olarak Ezgi usuna kazanç ve ona sahte konutluluk öneri eder. Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Müziklera bu iletişimden erişebilirsiniz. 

Bir cevap yazın