Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm Fragman
Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm Fragman

Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm Fragman

Bay Yanlış 5.Bvefat Özet 6.Bvefat Fragman

Bay Yanlış Dizisi 5. Bvefat özete geçmeden evvel bir evvelki bvefatta neler yaşandı hep birlikte bir göz atalım. Özgür ve Ezgi şahsiyetleri açıldıkları denizde birbirlerine biraz yakınlaştılar. 
Ancak  hemen kendilerine gelip tekerrür tekneye çıktılar. Ezgi kişiliği münazara ederken teknenin anahtarını o asapla  denize fırlatır. Bununla da kalmaz ve teknenin telsizine kahve döküp onu bozar. Özgür ise telefonunu konutta unuttuğunu fark etmiştir. Ezgi ise kızlarla konuşurken şarzı biter.

Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm FragmanBay Yanlış 5.Bvefat Özet 6.Bvefat Fragman

Tüm bu tersliklerin üzerine birde tekneden bindikleri kayığın benzini biter. Akşam üzeri bir adaya sürüklenirler.Geceyi burada geçiren ikilinin kayığının iplerini keçiler kemirince artık kayıksız kalırlar. 
Somurtkanlıklar burada kalmaz tabi. Adada lekeli işler yapan iki grup uyuşma için geldiklerinde Ezginin sesini dinler ve onları yakalar. İple bağlanan ikili yeniden bir keçi desteği ile kurtulur. Daha sonra makûs adamların motorları ile kaçan ikiliyi sahil güvenlik kurtarır.

Bay Yanlış 6.Bvefat Fragman İzle 

Ezgi ve Bay Yanlış ikilisinin kayıp olması ailesini oldukça kaygı verir. Cansu ve Deniz ise Ozan’dan bildikleri sevgililik oyunu ve şehir dışı seyehatten kendilerine bahsetmeyip palavra söyleyen Ezgi’ye evvel kızar; sonrasında erişemeyince kaygılanırlar. 
Kızına ilişkisini anlatmaya zorlanan Levent ise bu krizi kullanıp bu yüzleşmeyi iptal edip hemen kızlarla Göcek’e gitmek için yola çıkar. Ozan da yolculuğunu erkene alır. Müstakbel damat liderliğinde Ezgi ve Özgür’ü aramaya çıkarlar. İkili bulununca da ısrarlara “Hayır” diyemeyip düğüne kalırlar
Özgür’ün kız kardeşi Ebru telaştan organizasyon işletmesini arayıp netleştirmeyince zati işi bu olan Ezgi gidişata müdahale eder. Organizasyonu herkesin desteğiyle hazırlamaya başlarlar. Aşçı olan Ünal ve Ozan mezeleri ayarlarken kızlar Ezgi’ye takviye eder. Sonunda kına gecesi müthiş hazırlanır. Çok da eğlenirler. Ancak kızlar Özgür  ve Ezgi’nin oyununun reele dönüştüğünü hisseder
Bu arada hekim Serdar; bütün yurt dışına çıkacakken Ezgi’nin daha önceki sevgilisi ve nişanlısı acilen sağlık kurumuna kazanç. Karnındaki bebek can vermiştir. İşlem yapmak zorunda kalınca uçağı kaçırır. Ertesi gün Ezgi, Özgür; Ozan Deniz; Levent Cansu marinaya gider. Tekneyle açılacaklardır. Ancak orada Serdar ile karşılaşırlar

Bir cevap yazın