Baş Belası Dizisi Zehra Kim? Gerçek ismi
Baş Belası Dizisi Zehra Kim? Gerçek ismi

Baş Belası Dizisi Zehra Kim? Gerçek ismi

Baş Belası Dizisi Zehra şahsiyetini hangi oyuncunun canlandırdığı dizinin son bvefat fragmanında merak mevzusu oldu. Baş Belası Dizisi Şahinin kardeşi Zehra rolünü canlandıran oyuncu hakkında balakalar haberin devamında… 
Baş Belası Dizisi Zehra Kim? Gerçek ismi

Şahin komiserin kardeşi olan ve muhtemelen geçmiş tarihlerde ölüm eden Zehra’da tıpkı abisi gibi polis olabilir. Baş Belası Dizisinin 4. Bvefat Fragmanında İpek şahsiyetinin de bahsettiği Zehra’nın kim olduğu oldukça merak edildi. 
Dizi kişiliklerinden Kadir’in vefatı  üzerine İpek’in yaşamında bir ekip farklılıklar yaşanmıştır. Baş Belası Şahin Mehmet Amir’e İpek’in Kadir’le görüşmesinin de içinde bulunduğu hadise ile alakalı tertip edilen hadise yeri zabtını verir. Şayet tertip edilen bu zabıt harekâta konulur ise artık  İpek’in emniyette çalışması olası olmayacaktır. 
En baştan beridir. İpek’i istemeyen Şahin ise bu zabıt sayesinde İpek’den kurtulacağını düşünmektedir. İpek ise işini kaybetme pahasına merakından bırakmaz. 
Baş Belası dizisinin son bvefatında bir tarafta bunlar yaşanır iken öbür taraftan da semtte bulunan bir gecekondunun bodrum katındaki saklı bir  kabirde bir ceset bulunur. Emniyete ise bu ceset ile alakalı bir ihbar kazanç ve ihbarda cesedin dedesine ait olduğunu söylerler. Cinayet büro ekibi ise  İpek’le irtibat kuran bu ihbarcının katil olduğunu düşünür. İpek ise  yaptığı tahlillerle geçmişte yaşanmış üzüntülü bir aşk öyküsünü ortaya çıkarır.
Bu araştırma ve merak  İpek’in yaşamını ehemmiyetli derece de riske atacaktır. Vaziyeti fark eden Şahin ise  İpek’i gözetmek için harekete geçer. İpek ise Şahin’in geçmişinde ki Zehra’yı sualler. Baş Belası Dizisi Zehra şahsiyetinin zaman zaman Şahin’in hatıra ve hayallerinde dizide yer alacağını hipotez etmekteyiz. 
Baş Belası Dizisi Zehra kişiliği belli olduğunda yazımızda yer alacaktır. 

 

Bir cevap yazın