Baş Belası Dizisi Umut Kim? Gerçek ismi
Baş Belası Dizisi Umut Kim? Gerçek ismi

Baş Belası Dizisi Umut Kim? Gerçek ismi

Baş Belası Dizisi Umut Ertek rolünü canlandıran Özgür Cem Tuğluk hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Baş Belası Dizisi Umut Kim? Gerçek ismi

Baş Belası dizisi tüm coşkuyu ile devam ederken Dizide rol alan ve Emniyetin Bilişim ekibinde yer alan Umut şahsiyeti merak mevzusu oldu. Bütün anlamı ile bir bilgisayar kurdu olan Umut Cinayet Büro’nun emin personellerinden birisidir.

Komiser Dayanakçısı rütbesi ile Cinayet Büroda misyon yapmaktadır. Karısına oldukça aşık ve yeni konutlu olan Umut yakında baba olacaktır. Umut’un karısının hamile olması sebebi ile zaman zaman işi ve onun arasında kalmaktadır. 

Baş Belası Dizisi Umut Asıl İsmi 

Baş Belası Dizisi Umut şahsiyetini canlandıran Özgür Cem Tuğluk 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Çukurova Üniversitesinde bitirmiştir. Dizi kariyerine internet dizisi “Adana Sıfır Bir” ile başlamıştır. İlerleyen yarıyılda ise  “Sol Yanım” dizisinde Salih rolü ile ekranlara gelmiştir. Oyuncunun rol aldığı öteki projeler ise unlardır. 

Baş Belası Umut Dizileri 

Sıfır Bir Cemo – 2016 / 2018

Sol Yanım Salih – 2020 / 2021

Ayak İşleri Tarık – 2021

Baş Belası Umut Ertek – 2021

Baş Belası Dizisi Umut şahsiyetinin dizide giydiği elbiseler ve kullandığı aksesuarlar ile alakalı marka model ve maliyet balakaları ile alakalı merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. ozgurcemtugluk kullanıcı ismi ile sosyal medyadan oyuncuya ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın